Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Jauns Ramirent būvtehnikas nomas punkts Siguldā

Atpakaļ


AS „Siguldas Būvmeistars” un SIA „Ramirent” sadarbības rezultātā 14.martā oficiāli tika atvērts jauns RAMIRENT būvtehnikas nomas punkts Siguldā pie RBTC „Gāles Nams” Gāles ielā 23a. Sadarbības galvenais mērķis ir papildus būvmateriālu iegādei radīt būvmateriālu patērētājiem Siguldas reģionā jaunas, plašākas un ērtākas celtniecības instrumentu un iekārtu nomas iespējas ar augstāka līmeņa servisa nodrošināšanu.

Mēs esam pārliecināti, ka AS „Siguldas Būvmeistars” un SIA „Ramirent” sadarbības uzsākšana, ļaus katram mūsu klientam saņemt stabilus un kvalitatīvus celtniecības instrumentu un iekārtu nomas pakalpojumus vienviet ar celtniecības materiālu iegādi, tādejādi nodrošinot iespēju efektīvāk izmantot mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstu sev vēlamajā laikā un vietā.

Ramirent nomas punktā var iznomāt atskaldāmos āmurus, blietēšanas iekārtas, elektroiekārtas, kompresorus, konteinerus, mājiņas, mitruma separatorus, pacēlājus, rokas elektroinstrumentus, sastatnes, sildītājus, sūkņus, tehniku darbam ar betonu, tīrīšanas iekārtas, traktortehniku, veidņus, žogus un daudz ko citu.

Ramirent nomas punkta darba laiks ir darbdienās no 8:00 līdz 17:00. Tālrunis uzziņām 67971991, mob. tālrunis 29757869.

Gaidīsim jūs ciemos Gāles namā un Ramirent nomas punktā!

Ielikts: 16.03.2007