Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Izīrējam dažāda veida telpas Biznesa centrā Siguldā, Gāles ielā 27


Izīrējam dažāda veida un dažādu platību telpas gan birojiem, gan ražošanas vajadzībām.
Piekļuve telpām 24 h diennaktī. Ir pieejama bezmaksas auto stāvvieta, kā arī ir iespējams auto novietot slēgtā teritorijā.
Sīkāka informācija ir pieejama pa tālruni 29266969 vai rakstot uz epastu: janis.purgailis@buvmeistars.lv

Ielikts: 20.10.2014
Lasīt tālāk


 

Mūsu velokomanda "SIGULDIETIS" noslēdz sezonu ar labiem panākumiem


MTB komanda „Siguldietis” vasaras spraigākās sacensības aizvadīja SEB rīkotajos sacensību posmos Siguldā, Kuldīgā, Cēsīs un Tukumā. Vēl septembrī, jau tradicionāli, Vienības brauciens Siguldā un SEB Tartu organizētais pasākums. Tartu braucienā vislabāk veicās Vilnim Gramam. Viņš bija mūsu komandas ātrākais braucējs un 89 km garo distanci pieveica 3 h 26 min. Ar to arī var teikt, ka aktīvā sacensību sezona ir aizvadīta. Bet gandarījums ir, jo rezultāti kļūst ar katrām sacensībām arvien labāki.

Ielikts: 06.10.2014
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši remonta darbus Siguldas Sporta skolā


Septembra sākumā, piedaloties Siguldas novada Domes vadībai, AS „Siguldas Būvmeistars” pārstāvjiem, jaunajiem sportistiem un viņu vecākiem, svinīgi tika atklāta renovētā Siguldas Sporta skolas sporta zāle. AS „Siguldas Būvmeistars” būvnieku veiktie remontdarbi ietvēra vecās grīdas demontāžu, grīdas jauno konstruktīvo kārtu un seguma izbūvi, cauruļvadu nomaiņu apkures sistēmai un sienu krāsošanu

Ielikts: 16.09.2014
Lasīt tālāk


 

Mūsu futbola komanda ir izcīnījusi čempionu titulu minifutbola turnīra „SIGULDA CUP 2014” kopvērtējumā


Sestdien, 13.septembrī, Siguldas DEPO laukumā notika minifutbola turnīra „SIGULDA CUP 2014” 4. posms. Sacensībās piedalījās 6 komandas - gan vietējās, gan viesi no blakus novadiem. Pirms finālspēlēm tika izspēlētas spēles pamatturnīrā divās apakšgrupās

Ielikts: 15.09.2014
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistas" futbola komanda izcīna 7.vietu MĪTAVA OPEN 2014 turnīrā


MĪTAVA OPEN 2014 turnīrā piedalījās komandas no visas Latvijas. Spēles notika septiņos reģionālajos posmos, kas noritēja dažādās pilsētās. “Siguldas Būvmeistara” komandai veicās labi – tika izcīnītas tiesības startēt finālā, kur tikās posmu turnīru uzvarētāji, kā arī posmu veiksmīgākās komandas, kopā – 16. Vislabāk nospēlēja FK „CERBER 02” komanda, kura kļuva par uzvarētāju. “Siguldas Būvmeistara” komandas starts bija iespaidīgāks nekā pērn. Šogad varonīgās cīņās iegūta 7. vieta! Apsveicam mūsējos ar uzvaru un novēlām vēl labākus panākumus nākošajā MĪTAVA OPEN turnīrā!

Ielikts: 29.08.2014
Lasīt tālāk


 

Esam saņēmuši pateicību par atbalstu no Dukuru ģimenes


Kārtējo reizi Dukuru ģimene mūs ir pārsteigusi ar oriģinālu un interesantu pateicības dāvanu.
Paldies viņiem un, lai izdodas jaunā sezona!

Ielikts: 15.08.2014
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši darbus pie Baltinavas vidusskolas ēkas energoefektivitātes uzlabošanas


25.jūnijā tika pabeigti darbi līguma "Oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, uzlabojot Baltinavas vidusskolas ēkas energoefektivitāti (Kārsavas iela 22, Baltinava, Baltinavas novads)“ ietvaros.

Projekta ievaros tika veikti sekojoši darbi:
- sienu siltināšana – 2126m2;
- cokola siltināšana - 176m2;
- jumta seguma nomaiņa – 200m2;
- 3 gaisa apstrādes iekārtas;
- 87 gb. apkures sistēmas radiatori.
Kopējais būvniecības ilgums bija 3 mēneši.

Ielikts: 27.06.2014
Lasīt tālāk


 

Arī 2014.gada Ilgtspējas Indeksa novērtēšanā AS "Siguldas Būvmeistars" ieguva sudraba kategorijas novērtējumu


AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas Indeksa noteikšanā piedalās jau piekto gadu. Šogad, tāpat kā divus iepriekšējos gadus, mēs ieguvām sudraba kategorijas novērtējumu.

Svinīgā ceremonijā, kurā piedalījās Latvijas Ilgtspējīgākie uzņēmumu un valdības pārstāvji, tika prezentēti šī gada Ilgtspējas Indeksa novērtējuma rezultāti.
Kopumā šogad Ilgtspējas Indeksa noteikšanā piedalījās vairāk nekā 40 uzņēmumi. No tiem divi uzņēmumi ieguva bronzas kategorijas novērtējumu, 25 uzņēmumi - sudraba kategorijas novērtējumu, 11 - zelta un divi platīna kategorijas novērtējumu.

Mums dalība Ilgtspējas Indeksā ir svarīga, jo tas palīdz mums pašiem novērtēt, cik ilgtspējīgi mēs esam un, galvenais, izkristalizējas jomas, kurās mums būtu vēl vairāk jāpiestrādā.
Mēs lepojamies ar mūsu panākumiem un sakām lielu paldies mūsu darbiniekiem, jo tikai pateicoties viņiem, mēs spējam sasniegt mūsu uzņēmuma mērķus.

Ielikts: 06.06.2014
Lasīt tālāk