Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Dzīvojamo māju kvartālā “Siguldas Mājas” top jauna daudzdzīvokļu māja un divas privātmājas


Šī gada pavasarī uzsākām būvēt jau 6 daudzdzīvokļu māju mūsu “Siguldas Māju” kvartālā. Jaunā māja pēc lieluma un dzīvokļu izvietojuma būs tieši tāda pati kā jau uzbūvētās mājas Dzērveņu ielā 7 un Dzērveņu ielā 9. Kopumā mājai būs 4 stāvi, kur būs 12 trīsi stabu dzīvokļi.
Uz doto brīdi jau esam izbūvējuši pagraba stāvu un turpinām pirmā stāva būvniecības darbus. Būvdarbus plānojam pabeigt šī gada decembrī un jau uz Ziemassvētkiem jaunie īrnieki varēs saņemt jauno dzīvokļu atslēgas. Uz doto brīdi visi 12 dzīvokļi ir norezervēti.

Paralēli daudzdzīvokļu mājai, būvējam arī vēl divas jaunas privātmājas. Privātmājām jau esam izbūvējuši mājas karkasu. Turpinām darbu pie jumta konstrukcijām, drīzumā plānojam svinēt spāru svētkus. Vienai no privātmājām jau ir savs jaunais saimnieks, bet otra vēl ir brīva un to ir iespējams iegādāties. Sīkāka informācija pa tālruni 29266969.
.

Ielikts: 05.06.2014
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši projektu "Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā"


Maija beigās esam pabeiguši darbus pie projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā".
Projekta ietvaros ir veikti vairāki ūdenssaimniecības pakalpojumu kvalitāti uzlabojoši pasākumi

Ielikts: 05.06.2014
Lasīt tālāk


 

Izīrējam biroja telpas Biznesa centrā Siguldā, Gāles ielā 27


Kopējā platība - 85m2. Īres maksa mēnesī 500 EUR. Cenā ir iekļauti komunālie maksājumi. Piekļuve biroja telpām 24 h diennaktī. Ir pieejama bezmaksas auto stāvvieta, kā arī ir iespējams auto novietot slēgtā teritorijā.
Sīkāka informācija pieejama pa tālruni 29266969. E-pasts: janis.purgailis@buvmeistars.lv

Ielikts: 26.05.2014
Lasīt tālāk


 

IETEKMES UZ VIDI NOVĒRTĒJUMA ZIŅOJUMS DERĪGO IZRAKTEŅU IEGUVEI ATRADNĒS „KALNAGRĀVĪŠI” UN „ĀRĒNI” ROPAŽU NOVADĀ


PAZIŅOJUMS

Paredzētās darbības nosaukums un vieta: derīgo izrakteņu ieguve atradnēs „Kalnagrāvīši” un „Ārēni” Ropažu novadā.

Ierosinātājs: AS “Siguldas Būvmeistars”, reģ. Nr. 40003047821.
.

Ielikts: 15.05.2014
Lasīt tālāk


 

Esam saņēmuši pateicību no deju kolektīva "Vizbulīte"


Deju kolektīvs "Vizbulīte" 4.maijā svinēja savu 50 gadu jubileju, atzīmējot to ar vērienīgiem koncertiem. Koncertos kopā pulcējās gan esošie, gan bijušie dejotāji, to vidū arī vairāki AS "Siguldas Būvmeistars" darbinieki

Ielikts: 14.05.2014
Lasīt tālāk


 

„Siguldas Būvmeistars” siguldiešiem dāvina autobusu pieturu


AS „Siguldas Būvmeistars”, lepojoties ar novadnieku sasniegumiem Olimpiskajās spēlēs, ir izgatavojis un uzstādījis labiekārtotu autobusu pieturu.

„Sigulda ir Latvijas ziemas sporta galvaspilsēta. Arī AS „Siguldas Būvmeistars” atbalsta sportu, mūsu darbinieki ir aktīvi sportotāji, tādēļ, atsaucoties Siguldas novada pašvaldības aicinājumam, nolēmām pie savas biroja ēkas Siguldā, Gāles ielā izveidot modernu un interesantu autobusa pieturvietu. Kopā ar arhitekti Ilzi Kalveli vienojāmies, ka izcelsim to, ar ko siguldieši var lepoties, un tie ir mūsu sportisti – skeletonisti un kamaniņu braucēji.

Ielikts: 16.04.2014
Lasīt tālāk


 

AS “Siguldas Būvmeistars” saņem vairākas godalgas “Gada labākā būve Latvijā” 2013.gadā


Šogad 28.martu mēs gaidījām ar lielu nepacietību, jo tajā tika paziņoti Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotās skates "Gada labākā būve Latvijā" 2013.gada laureāti. AS „Siguldas Būvmeistars” šai skatei bija nominējis 3 būvobjektus. Tagad esam gandarīti, jo mūsu būvētā ūdens transporta līdzekļu novietne Rīgā ir apbalvota kā OTRĀ LABĀKĀ nominācijā JAUNBŪVE. Mums gandarījums par to, ka arī pārējie mūsu pieteiktie būvobjekti

Ielikts: 02.04.2014
Lasīt tālāk


 

AS “Siguldas Būvmeistars” futbola komanda ir aizvadījusi kārtējo veiksmīgu turnīru


Mūsu komandā startēja Līgatnes Kausā Futzālā 2013/2014. Kopumā komanda piedalījās 6 posmos. Pēdējais posms norisinājās pagājušo svētdien -30.03.2014. un šajā posmā tika izcīnīta 2.vietā. Svētdien tika noskaidroti arī kopējie turnīra uzvarētāji un mūsu komanda kopvērtējumā ierindojās 3.vietā

Ielikts: 01.04.2014
Lasīt tālāk