Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


AS „Siguldas Būvmeistars” noslēdza līgumu ar Baltinavas novada domi par līguma „Oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, uzlabojot Baltinavas vidusskolas ēkas energoefektivitāti” izpildi


25.martā AS „Siguldas Būvmeistars” noslēdza līgumu ar Baltinavas novada domi par līguma „Oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, uzlabojot Baltinavas vidusskolas ēkas energoefektivitāti” izpildi. Iepirkuma identifikācijas Nr. BND 2014/01

Ielikts: 26.03.2014
Lasīt tālāk


 

Esam uzsākuši būvēt nākošās dvīņu mājas mūsu Siguldas Māju kvartālā


Esam uzsākuši būvēt nākošās privātmājas mūsu Siguldas Māju kvartālā. Darbus jau esam uzsākuši. Uz doto brīdi būvējam pamatus no saliekamajiem dzelzsbetona blokiem

Ielikts: 24.03.2014
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” ir noslēdzis savstarpēju līgumu ar SIA „Ķekavas nami” par „Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi ciematā Ziedonis” Nr.ĶŪ-3/7


2014.gada 4.martā parakstījām līgumu ar SIA „Ķekavas nami” par ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi ciematā Ziedonis. Darbus plānojam uzsākt tuvākajā laikā un pabeigsim līdz 2015.gada aprīlim. Kopumā tiks izbūvētas trīs jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas un 10 294 m kanalizācijas tīklu un 9 853 m ūdensvada tīklu.

Ielikts: 05.03.2014
Lasīt tālāk


 

Esam saņēmuši pateicību no Motobola klubs "Rīga" par atbalstu 2013.gadā


Esam saņēmuši jauko foto ar pateicību no Motobola kluba "Rīga" par atbalstu 2013.gadā.

Novēlam komandai arī turpmāk sportiskus panākumus un lai veiksmīga nākošā sezona.

Ielikts: 21.01.2014
Lasīt tālāk


 

Esam nodevuši ekspluatācijā jauno Siguldas bērnudārzu "Pasaciņa"


Pirmdien, svinīgā pasākumā nodevām ekspluatācijā jauno bērnudārzu „Pasaciņa”.
Būvniecības darbus uzsākām 2013.gada vasarā. Bērnudārzā būs sešas grupas, viena no tām būs bērniem ar īpašām vajadzībām. Jaunais bērnudārzs nodrošinās vietas vairāk nekā 130 novada bērniem, kā arī darbavietas 30 darbiniekiem.
Paldies mūsu pasūtītājam - Siguldas novada domei par veiksmīgu sadarbību

Ielikts: 14.01.2014
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" sadarbībā ar "Logu un Durvju ražotāju asociācijas" biedrību īsteno darbinieku apmācību programmu ar ESF līdzfinansējumu


2014.gadā AS "Siguldas Būvmeistars" sadarbībā ar "Logu un Durvju ražotāju asociācijas" biedrību īsteno darbinieku apmācību programmu ar ESF līdzfinansējumu.

Ielikts: 13.01.2014
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” saņēma goda rakstu par nomināciju titulam „Sporta Atbalstītājs”


13.decembrī Siguldas pagasta kultūras namā notika svinīgā „Sporta laureāts 2013” balvu pasniegšanas ceremonija Siguldas novada labākajiem sportistiem un sporta jomas darbiniekiem. Siguldas pagasta kultūras nama zāle bija pulcējušies gandrīz divi simti sportistu, viņu vecāku, draugu un atbalstītāju.

Pirmie tika sveikti uzņēmēji un organizācijas, kas aizvadītajā gadā atbalstījušas Siguldas novada sportistus un sportisko pasākumu organizētājus.

Pateicības rakstus un balvas saņēma arī AS „Siguldas Būvmeistars”, kā arī citi uzņēmumi, kuri ir atbalstījuši sporta aktivitātes Siguldā.
.

Ielikts: 18.12.2013
Lasīt tālāk


 

Esam nodevuši ekspluatācijā jau 5 daudzdzīvokļu māju mūsu Siguldas Māju kvartālā


Ar svinīgu lentas pārgriešanu 11.decembrī mēs nodevām ekspluatācijā jauno daudzdzīvokļu māju Siguldas Māju kvartālā. Mājā kopumā ir 12 trīs istabu dzīvokļi.

Mājas būvniecības darbi norisinājās no šī gada marta līdz decembrim.

Uz doto brīdi visi dzīvokļi ir izīrēti

Ielikts: 13.12.2013
Lasīt tālāk