Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalās jau astoņus gadus. Un esam ieguvuši sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


AS "Siguldas Būvmeistars" - būvnieks ar pieredzi


Interviju ar AS "Siguldas Būvmeistars" būvniecības direktoru Juri Pošeiku variet lasīt Neatkarīgas rīta avīzes pielikumā Neatkarīgā Sigulda.

Rakstu iespējams izlasīt arī internetā:
http://nra.lv/latvija/103286-buvnieks-ar-pieredzi.htm

Ielikts: 02.10.2013
Lasīt tālāk


 

AS" Siguldas Būvmeistars" futbola komanda izcīnija otro vietu SIGULDACUP 2013 minifutbola turnīra kopvērtējumā.


Sestdien, 7.septembrī Siguldas DEPO stadionā noslēdzās SIGULDACUP 2013. Pirms 4. posma saglabājās intriga, kura no 4 vadošajām komandām izcīnīs godalgotās vietās. Līdz finišam izturēja 7 komandas,kuras cīnījās vienā grupā un izspēlēja spēles katra ar katru. Cīņa par punktiem bija ļoti sīva un katra komanda apzinājās,ka katrs punkts ir ļoti svarīgs,lai iekļūtu labāko četru komandu vidū

Ielikts: 10.09.2013
Lasīt tālāk


 

Bērnudārzs "Pasaciņa" svin Spāru Svētkus


AS „Siguldas Būvmeistars” turpina aktīvu darbību pie jaunā Siguldas bērnudārza būvniecības. Uz doto brīdi esam izbūvējuši ēkas karkasu. Un ir uzstādītas jumta spāres. Un kā jau būvniekiem tas ir pierasts – kad ir spāres gatavas, tad tiek svinēti „Spāru Svētki”.

Līdz šim laika apstākļi mums ir bijuši labvēlīgi un objektā varam strādāt atbilstoši plānam

Ielikts: 06.09.2013
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" ir pabeidzis Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība darbus Siguldā


Esam pabeiguši ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecības darbus līguma "Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Siguldā. 1.iepirkuma daļa" ietvaros.

Noslēgtā līguma ietvaros ūdenssaimniecības infrastruktūras tīklu izbūve galvenokārt notika Rožu, Vārpas, J.Ozola, Akāciju, Pulkveža Brieža, Kr.Valdemāra, Šveices, Kaijas, Blaumaņa, Jūdažu ielās.

Līguma īstenošanas rezultātā, izbūvējot 3610 m kanalizācijas tīklu (tajā skaitā pievadus līdz īpašumu robežām), ir palielinājies mājsaimniecību skaits, kurām ir nodrošinātas pieslēguma iespējas centralizētajai kanalizācijas sistēmai. Līdz ar to centralizēto kanalizācijas pakalpojumu pieejamība samazinās no krājtvertnēm vidē novadīto sadzīves notekūdeņu piesārņojumu. Līguma ietvaros ir izbūvēta arī viena kanalizācijas sūkņu stacija un viena kanalizācijas sūkņu stacija ir rekonstruēta.

Ielikts: 05.09.2013
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši renovācijas darbus Siguldas Laurenču sākumskolā


1.septembrī skolā pulcējās šīs skolas skolotāji, skolēni un viņu vecāki, kā arī Domes pārstāvji, lai svinīgi atklātu renovēto skolu.

AS „Siguldas Būvmeistars” šajā objektā strādāja no šī gada aprīļa līdz augusta beigām.

Projekta realizācijas ietvaros tika veikta pilna iekštelpu un iekšējo inženiertīklu renovācija.

Ielikts: 02.09.2013
Lasīt tālāk


 

Jaunajā bērnudārzā iemūrēts svinīgais vēstījums nākošajām paaudzēm


Piektdien, 19.jūlijā Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un AS „Siguldas Būvmeistars” būvniecības direktors Juris Pošeika iemūrēja pamatakmeni un kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm Siguldas novada pašvaldības bērnudārzam Skolas ielā 5. Saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības noslēgto līgumu, projektēšanas un būvniecības darbus veic būvuzņēmums „Siguldas Būvmeistars”. Uzņēmums bērnudārza būvniecības laikā vidēji nodrošina no 20 līdz 30 darbavietas.

Ielikts: 19.07.2013
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” futbola komanda izcīna 1.vietu „SIGULDACUP 2013” 2.posmā


AS „Siguldas Būvmeistars” futbola komanda izcīna 1.vietu minifutbola turnīra „SIGULDACUP 2013” 2.posmā.

Kopumā šajā posmā piedalījās 9 komandas. Mūsējie izcīnija pirmo vietu, savukārt otrajā vieta palika "RAUNA", bet trešajā - "GLIEMEŽI".

Apsveicam mūsējos ar uzvaru un novēlam spēku un izturību nākošajos "SIGULDACUP" posmos, kuri būs 17.augustā un noslēguma posms ir paredzēts 7.septembrī

Ielikts: 15.07.2013
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” futbola komanda izcīna 3.vietu „SIGULDACUP 2013” 1.posmā


Sestdien, 15.jūnijā uzsākās minifutbola turnīrs "SIGULDACUP 2013", kas pulcēja 13 komandas un līdzjūtējus no dažādiem novadiem un pilsētām: Siguldas, Līgatnes, Rīgas, Raunas, Valmieras, Jūrmalas, Krimuldas. Šis tunrīrs ir domāts amatieriem, tādēļ organizatori pacentās rast iespēju uzspēlēt futbolu vīriem,kas ikdienā aizņemti pavisam ar citiem darbiem un futbols ir kā hobijs brīvā laika pavadīšanai. Tādēļ jau pēc pirmajām spēlēm atklājās komandu līdzvērtīgums, jo bumba nekādi nevēlējās nokļūt vārtos. Bet tā jau nebija,ka visas spēles beidzās "sausā". Lai atbraukušās komandas no sirds izspēlētos, tās bija sadalītas 2 grupās un katras grupas spēcīgākās četras komandas iekļuva "PLAYOFF"

Ielikts: 20.06.2013
Lasīt tālāk