Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Bērnudārzs "Pasaciņa" svin Spāru Svētkus


AS „Siguldas Būvmeistars” turpina aktīvu darbību pie jaunā Siguldas bērnudārza būvniecības. Uz doto brīdi esam izbūvējuši ēkas karkasu. Un ir uzstādītas jumta spāres. Un kā jau būvniekiem tas ir pierasts – kad ir spāres gatavas, tad tiek svinēti „Spāru Svētki”.

Līdz šim laika apstākļi mums ir bijuši labvēlīgi un objektā varam strādāt atbilstoši plānam

Ielikts: 06.09.2013
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" ir pabeidzis Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība darbus Siguldā


Esam pabeiguši ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecības darbus līguma "Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Siguldā. 1.iepirkuma daļa" ietvaros.

Noslēgtā līguma ietvaros ūdenssaimniecības infrastruktūras tīklu izbūve galvenokārt notika Rožu, Vārpas, J.Ozola, Akāciju, Pulkveža Brieža, Kr.Valdemāra, Šveices, Kaijas, Blaumaņa, Jūdažu ielās.

Līguma īstenošanas rezultātā, izbūvējot 3610 m kanalizācijas tīklu (tajā skaitā pievadus līdz īpašumu robežām), ir palielinājies mājsaimniecību skaits, kurām ir nodrošinātas pieslēguma iespējas centralizētajai kanalizācijas sistēmai. Līdz ar to centralizēto kanalizācijas pakalpojumu pieejamība samazinās no krājtvertnēm vidē novadīto sadzīves notekūdeņu piesārņojumu. Līguma ietvaros ir izbūvēta arī viena kanalizācijas sūkņu stacija un viena kanalizācijas sūkņu stacija ir rekonstruēta.

Ielikts: 05.09.2013
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši renovācijas darbus Siguldas Laurenču sākumskolā


1.septembrī skolā pulcējās šīs skolas skolotāji, skolēni un viņu vecāki, kā arī Domes pārstāvji, lai svinīgi atklātu renovēto skolu.

AS „Siguldas Būvmeistars” šajā objektā strādāja no šī gada aprīļa līdz augusta beigām.

Projekta realizācijas ietvaros tika veikta pilna iekštelpu un iekšējo inženiertīklu renovācija.

Ielikts: 02.09.2013
Lasīt tālāk


 

Jaunajā bērnudārzā iemūrēts svinīgais vēstījums nākošajām paaudzēm


Piektdien, 19.jūlijā Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un AS „Siguldas Būvmeistars” būvniecības direktors Juris Pošeika iemūrēja pamatakmeni un kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm Siguldas novada pašvaldības bērnudārzam Skolas ielā 5. Saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības noslēgto līgumu, projektēšanas un būvniecības darbus veic būvuzņēmums „Siguldas Būvmeistars”. Uzņēmums bērnudārza būvniecības laikā vidēji nodrošina no 20 līdz 30 darbavietas.

Ielikts: 19.07.2013
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” futbola komanda izcīna 1.vietu „SIGULDACUP 2013” 2.posmā


AS „Siguldas Būvmeistars” futbola komanda izcīna 1.vietu minifutbola turnīra „SIGULDACUP 2013” 2.posmā.

Kopumā šajā posmā piedalījās 9 komandas. Mūsējie izcīnija pirmo vietu, savukārt otrajā vieta palika "RAUNA", bet trešajā - "GLIEMEŽI".

Apsveicam mūsējos ar uzvaru un novēlam spēku un izturību nākošajos "SIGULDACUP" posmos, kuri būs 17.augustā un noslēguma posms ir paredzēts 7.septembrī

Ielikts: 15.07.2013
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” futbola komanda izcīna 3.vietu „SIGULDACUP 2013” 1.posmā


Sestdien, 15.jūnijā uzsākās minifutbola turnīrs "SIGULDACUP 2013", kas pulcēja 13 komandas un līdzjūtējus no dažādiem novadiem un pilsētām: Siguldas, Līgatnes, Rīgas, Raunas, Valmieras, Jūrmalas, Krimuldas. Šis tunrīrs ir domāts amatieriem, tādēļ organizatori pacentās rast iespēju uzspēlēt futbolu vīriem,kas ikdienā aizņemti pavisam ar citiem darbiem un futbols ir kā hobijs brīvā laika pavadīšanai. Tādēļ jau pēc pirmajām spēlēm atklājās komandu līdzvērtīgums, jo bumba nekādi nevēlējās nokļūt vārtos. Bet tā jau nebija,ka visas spēles beidzās "sausā". Lai atbraukušās komandas no sirds izspēlētos, tās bija sadalītas 2 grupās un katras grupas spēcīgākās četras komandas iekļuva "PLAYOFF"

Ielikts: 20.06.2013
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” saņēma LDDK atzinības rakstu kā Sociāli atbildīgākais uzņēmums Rīgas reģionā.


Pirmdien, 10.jūnijā Mārupes kultūras namā norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) tikšanās ar Rīgas reģiona uzņēmējiem un šā gada labākā darba devēja reģionā apbalvošana.

Tituls „Labākais darba devējs Rīgā” šogad tika piešķirts AS „Aldaris”, savukārt „Labākais darba devējs Rīgas reģionā” – AS „Olainfarm” un SIA „Telms”. Par nozares līderiem Rīgas reģionā atzīti divi uzņēmumi – SIA „BEWE-RIX” un SIA „ALSO Latvia”

Ielikts: 13.06.2013
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” atbalsta atjaunoto motobola komandu „Rīga”


Pēc 30 gadu ilga pārtraukuma Biķernieku kompleksajā sporta bāzē ir atjaunota motobola komanda "Rīga".

Pagājušā gadsimta septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados motobols bija ļoti populārs sporta veids visā bijušajā PSRS teritorijā. Šī sporta veida piekritēji jau ilgāku laiku mēģināja atjaunot motobola tradīcijas Latvijā, jo agrāk Latvijai bija ļoti spēcīga komanda.

2009. gadā tika nodibināts motobola klubs "Rīga", taču reālu darbību tas sācis 2012.gadā, kad, pateicoties "Latvijas Dzelzceļš Cargo" atbalstam tika iegādāti pieci jauni "Gas Gas" firmas motocikli no Vācijas, kas ir īpaši pārbūvēti motobola vajadzībām

Ielikts: 12.06.2013
Lasīt tālāk