Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalās jau astoņus gadus. Un esam ieguvuši sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Esam nodevuši ekspluatācijā būvobjektu „Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Siguldā. 2. iepirkuma daļa” Id.nr. SA 2011 04 (Nr.25)


Šī gada 21.novembrī (pirms paredzētā termiņa) veiksmīgi nodevām būvobjektu „Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Siguldā. 2. iepirkuma daļa” Id.nr. SA 2011 04 (Nr.25).

Projekta ietvaros Siguldā tika izbūvēta saimnieciskās pašteces kanalizācija Čiatūras, Saules, Bērzu, Satiksmes, Tālavas, Lapu un Purva ielās

Ielikts: 22.11.2012
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" ir trešais lielākais iedzīvotāju ienākumu nodokļa maksātājs Siguldas novadā 2011.gadā


18.novembrī Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā – Goda dienā, kas veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, sveica novadniekus un godināja Siguldas novada Gada cilvēkus, Goda novadnieku un pasniedza Atzinības rakstus un Pateicības par sasniegumiem uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un citās jomās. Kopā tika godināti 75 novadnieki

Ielikts: 20.11.2012
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši Siguldas sporta skolas fasādes renovācijas darbus


Esam pabeiguši Siguldas Sporta skolas fasādes renovācijas darbus. Renovācijas laikā ēka ir nosiltināta ar akmens vati, pievēršot īpašu uzmanību detaļām un pieslēgumiem, apdari izmantotas fasādes profilētā tēraudā un gludā tērauda loksnes vienā krāsā.

Esam saglabājuši kopējais ēku kompleksa fasādes vizuālais skats. Ap ēkas perimetru ir atjaunota betona apmale, kā arī sakārota lietus ūdens savākšanas sistēma, labiekārtota apkārtējā teritorija, kurā notika remontdarbi. Plānots, ka fasādes siltināšana uzlabots mikroklimatu skolas iekštelpās, kā arī samazinās maksājumus par apkuri.

Ielikts: 20.11.2012
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši objektu „Jaunu notekūdeņu attīrīšanas ietaišu projektēšana un būvdarbi Īslīces pagasta Rītausmas ciemā”


16.novembrī, ar svinīgu lentas griezšanu, ekspluatācijā tika nodotas Īslīces notekūdens attīrīšanas iekārtas Rītausmas ciemā.

Projekta gaitā Tika nojaukta vecā hlorētava un uzbūvētas jaunās Notekūdeņu attīrīšanas ietaises ar jaudu 772m3/dnn , kurā ietilpst Priekšattīrīšanas ēka, Aerotenki un izlaides bloks. Viss aprīkots ar automātiku.
Tika uzbūvēta arī administrācijas ēka 64m2, dūņu lauks ar jumtu 240m2, ceļi un laukumi (bruģis) 1270m2, kā arī izbūvēti ārējie tīkli (kanalizācija-220m, ūdensvads- 100m)

Darbi tika veikti 18 mēnešu garumā.
.

Ielikts: 16.11.2012
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” atbalsta Siguldas komandu svaru stieņa spiešanas sacensībās


Siguldas komanda izcīna 3.vietu sacensībās spiešanā guļus ar stieni.

10.novembrī Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā norisinājās 16.Latvijas kausa posms svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu. Siguldas kauss, kas tiek rīkots par godu Lāčplēša dienai ir kļuvis populārs, jo Siguldā septiņu gadu laikā pirmo reizi piedalījās 103 sportisti no dažādām Latvijas pilsētām

Ielikts: 15.11.2012
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" aktīvi piedalās jauno speciālistu izglītošanā


AS "Siguldas Būvmeistars" ir izveidojusies cieša un laba sadarbība ar Latvijas Lauksaimniecības Universitāti (LLU) inženieru fakultāti.

Mēs laipnie pie sevis uzņemam studentus un dalāmies ar viņiem savās zināšanās un paveiktajā.

Veiksmīga sadarbība ar LLU un Šteinerta kungu mums ir jau vairāku gadu garumā. Mēs redzam, ka studentiem pie mums ir interesanti, jo lekcijās apgūtās zināšanas, viņi var redzēt reālā darbībā.

Šīs vasaras praksē studenti apskatīja mūsu tīklu būvniecības objektu Siguldā, viesojās pie SIA "Saltavots", apmeklēja arī dzīvojamo māju kvartālu "Siguldas Mājas", kur mēs turpinām celt dzīvokļu mājas, kā arī viesojās mūsu laboratorijā un iepazinās, kā tiek veiktas pārbaudes.

Ielikts: 19.10.2012
Lasīt tālāk


 

Kvartāla "Siguldas Mājas" aktualitātes


Par jaunumiem dzīvojamo māju kvartālā "Siguldas Mājas" variet lasīt Neatkarīgas rīta avīzes pielikumā Neatkarīgā Sigulda.

Rakstu iespējams izlasīt arī internetā
http://nra.lv/latvija/regionos/80452-nac-dzivot-sigulda.htm

Ielikts: 26.09.2012
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši un nodevuši ekspluatācijā Baltinavas ūdenssaimniecības objektu


Pavisam kopumā objektā ir izbūvēti ūdensvada un kanalizācijas tīkli 6 km garumā. Ir izbūvētas arī ūdens atdzelžošanas stacija ar jaudu 15m3/h un kanalizācijas notekūdens attīrīšanas iekārtas ar jaudu 8m3/h.

Paldies pasūtītājam - Baltinavas novada pašvaldībai par veiksmīgo sadarbību.
Paldies mūsu darbiniekiem un apakšuzņēmējiem par darbu šajā objektā.

Ielikts: 06.08.2012
Lasīt tālāk