Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Esam nodevuši ekspluatācijā jauno daudzdzīvokļu māju Siguldas Māju kvartālā


Šodien, 12.12.2012, ar svinīgu akta parakstīšanu, esam nodevuši ekspluatācijā nu jau ceturto daudzdzīvokļu māju Siguldas Māju kvartālā, Siguldā, Dzērveņu ielā 7.

Mājas būvniecības darbi tika uzsākti šī gada pavasarī. Mājai kopumā ir 4 stāvi ar 12 dzīvokļiem. Šai mājai arhitekts Varis Rungēvics ir izveidojis nedaudz savādāku ārējo izskatu

Ielikts: 12.12.2012
Lasīt tālāk


 

Arī šogad mūsu darbiniece Dace Viļumsone mūs ir iepriecinājusi ar paštaisītām, ļoti skaistām kartiņām


Kartiņas iepriecinās mūsu bijušos darbiniekus – pensionārus, kurus katru gadu cenšamies iepriecināt ar kādu mīļu svētku dāvaniņu. Kartiņas ir Daces roku darbs. Katra ir kartiņa ir īpaša.

Paldies Dacei par burvīgajām kartiņām.

Ielikts: 10.12.2012
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” ir pabeidzis rekonstrukcijas darbus Biedrības „Aicinājums Tev” Dienas nodarbinātības centrā, A.Kronvada ielā 4, Siguldā


2012. gada septembrī AS „Siguldas Būvmeistars” pabeidza renovācijas darbus „ Dienas nodarbinātības centrā” A.Kronvalda ielā 4, Siguldā.

Rekonstrukcijas laikā tika pārbūvētas daļa ēkas starpsienu, daļēji izbūvēta jauna grīda, samontēti jauni logu bloki ar stila paketēm, uzstādītas jaunas ārdurvis un iekšdurvis

Ielikts: 23.11.2012
Lasīt tālāk


 

Esam nodevuši ekspluatācijā būvobjektu „Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Siguldā. 2. iepirkuma daļa” Id.nr. SA 2011 04 (Nr.25)


Šī gada 21.novembrī (pirms paredzētā termiņa) veiksmīgi nodevām būvobjektu „Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Siguldā. 2. iepirkuma daļa” Id.nr. SA 2011 04 (Nr.25).

Projekta ietvaros Siguldā tika izbūvēta saimnieciskās pašteces kanalizācija Čiatūras, Saules, Bērzu, Satiksmes, Tālavas, Lapu un Purva ielās

Ielikts: 22.11.2012
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" ir trešais lielākais iedzīvotāju ienākumu nodokļa maksātājs Siguldas novadā 2011.gadā


18.novembrī Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā – Goda dienā, kas veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, sveica novadniekus un godināja Siguldas novada Gada cilvēkus, Goda novadnieku un pasniedza Atzinības rakstus un Pateicības par sasniegumiem uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un citās jomās. Kopā tika godināti 75 novadnieki

Ielikts: 20.11.2012
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši Siguldas sporta skolas fasādes renovācijas darbus


Esam pabeiguši Siguldas Sporta skolas fasādes renovācijas darbus. Renovācijas laikā ēka ir nosiltināta ar akmens vati, pievēršot īpašu uzmanību detaļām un pieslēgumiem, apdari izmantotas fasādes profilētā tēraudā un gludā tērauda loksnes vienā krāsā.

Esam saglabājuši kopējais ēku kompleksa fasādes vizuālais skats. Ap ēkas perimetru ir atjaunota betona apmale, kā arī sakārota lietus ūdens savākšanas sistēma, labiekārtota apkārtējā teritorija, kurā notika remontdarbi. Plānots, ka fasādes siltināšana uzlabots mikroklimatu skolas iekštelpās, kā arī samazinās maksājumus par apkuri.

Ielikts: 20.11.2012
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši objektu „Jaunu notekūdeņu attīrīšanas ietaišu projektēšana un būvdarbi Īslīces pagasta Rītausmas ciemā”


16.novembrī, ar svinīgu lentas griezšanu, ekspluatācijā tika nodotas Īslīces notekūdens attīrīšanas iekārtas Rītausmas ciemā.

Projekta gaitā Tika nojaukta vecā hlorētava un uzbūvētas jaunās Notekūdeņu attīrīšanas ietaises ar jaudu 772m3/dnn , kurā ietilpst Priekšattīrīšanas ēka, Aerotenki un izlaides bloks. Viss aprīkots ar automātiku.
Tika uzbūvēta arī administrācijas ēka 64m2, dūņu lauks ar jumtu 240m2, ceļi un laukumi (bruģis) 1270m2, kā arī izbūvēti ārējie tīkli (kanalizācija-220m, ūdensvads- 100m)

Darbi tika veikti 18 mēnešu garumā.
.

Ielikts: 16.11.2012
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” atbalsta Siguldas komandu svaru stieņa spiešanas sacensībās


Siguldas komanda izcīna 3.vietu sacensībās spiešanā guļus ar stieni.

10.novembrī Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā norisinājās 16.Latvijas kausa posms svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu. Siguldas kauss, kas tiek rīkots par godu Lāčplēša dienai ir kļuvis populārs, jo Siguldā septiņu gadu laikā pirmo reizi piedalījās 103 sportisti no dažādām Latvijas pilsētām

Ielikts: 15.11.2012
Lasīt tālāk