Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalās jau astoņus gadus. Un esam ieguvuši sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Esam pabeiguši kanalizācijas sistēmas un rekonstrukcijas un paplašināšanas darbus Īslīces pagastā, Bauskas novadā


Kopumā esam izbūvējuši kanalizācijas tīklus 6,2 km garumā, kā arī uzbūvējuši 5 jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas.

Paldies pasūtītājam SIA „Īslīces ūdens” par veiksmīgo sadarbību.
Paldies mūsu darbiniekiem un apakšuzņēmējiem par darbu šajā objektā.

Ielikts: 03.08.2012
Lasīt tālāk


 

27.jūlijā Siguldas Māju kvartālā svinējām kārtējos „Spāru Svētkus”


Jaunajai 12.dzīvokļu mājai jau esam uzbūvējuši četrus stāvus un turpinām ar jumta likšanu, pēc tam jau sekos logu un durvju likšana, komunikāciju ievilkšana un citi iekšējie darbi.

Plānojam, ka pirmie dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari varētu būt pabeigti decembrī.

Arī šajā mājā piedāvājam mūsu klientiem nopirkt vai izīrēt jaunus dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari. Šajā mājā būs pieejami tikai 3 istabu dzīvokļi – attiecīgi vienstāvīgi un divstāvīgi. Katram dzīvoklim ir palīgtelpa pagrabā un auto stāvvieta.

Sīkāka informācija mājas lapā www.siguldasmajas.lv.

Ielikts: 30.07.2012
Lasīt tālāk


 

15.jūnijā RBTC "Gāles Nams" svinēja savu 10.gadu jubileju


2002.gada 15.jūnijā tika atklāts Reģionālais būvmateriālu centrs „Gāles nams”.
Atceroties vēsturi un atzīmējot šodienu, stāsta AS „Siguldas Būvmeistars” tirdzniecības direktors Jānis Odziņš:
„Pati būvmateriālu tirdzniecības centra koncepcija tika noskatīta Skandināvijā, kas mūs iedrošināja šādu centru celt, jo tuvākā apkārtnē tādu nebija. Tā kā „Raibais suns” jau bija uzcelts, kura celtniecībā arī piedalījāmies, un zinot, ka uz pārtikas veikalu cilvēki vienmēr nāks, riskējām un nolēmām blakus celt būvmateriālu veikalu, kas arī attaisnojās. Protams, ka kredīts bija vajadzīgs. Jāatzīst, šobrīd Valsts prezidents Andris Bērziņš, tajā laikā būdams Unibankas prezidents, pārliecināja skandināvus, ka šādus kredītus var izsniegt arī ārpus Rīgas, jo skandināviem likās, ka citur, izņemot Rīgu, nekas nenotiek.

Ielikts: 27.06.2012
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” iegūst Ilgtspējas Indeksa sudraba novērtējumu


Šogad jau trešo gadu pēc kārtas notika Ilgtspējas Indeksa noteikšanas pasākums, kurā visus šos gadus ir piedalījies arī AS „Siguldas Būvmeistars”.

Ilgtspējas Indekss ir starptautiski atzīta metodoloģija, kas ļauj ikvienam uzņēmumam Latvijā pārliecināties par savas biznesa prakses stiprajām pusēm un iegūt vērtīgus ieteikumus uzlabojumiem.

Šogad esam īpaši priecīgi par sasniegto rezultātu, jo esam spējuši pacelties vienu pakāpienu augstāk un esam iekļuvuši Ilgtspējas Indeksa sudraba kategorijā.

Sudraba kategorija nozīmē, ka uzņēmums mērķtiecīgi darbojas, lai īstenotu efektīvu ietekmes auditoriju iesaisti un ieviestu procesus, ar kuriem identificēt un vadīt riskus un iespējas. Sudraba grupas kompānijām ir arī apkopoti dati, kuri uzrāda snieguma uzlabojumus galvenās jomās pēdējā gada vai divu laikā.

Sudraba grupā iekļūst uzņēmumi, kuru ilgtspējas indekss ir robežās no 60 līdz 79,9%.

..

Ielikts: 29.05.2012
Lasīt tālāk


 

Šogad aktīvi piedalījāmies Siguldas novadu svētku gājienā


Šogad esam bijuši īpaši aktīvi mūsu Siguldas pilsētas svētku gājienā.

Gājienā devās draudzīgais un atraktīvais RBTC "Gāles Nams" kolektīvs. Šis gads Gāles Namam ir īpašs, jo jūnija vidū tiks svinēta tirdzniecības centra 10.Dzimšanas diena! Gāles nama darbinieki bija īpaši gatavojušies šim svētku gājienam.

Arī mūsu riteņbraucēju komanda bija aktīva svētku gājienā un šogad jau otro gadu pārstāvēja sportiskākos AS "Siguldas Būvmeistars" darbiniekus.

Ielikts: 28.05.2012
Lasīt tālāk


 

Esam gandarīti saņemt pateicību par palīdzību vai veiktajiem darbiem


Mēs vienmēr jūtamies īpaši gandarīti, ja varam palīdzēt. Un pateicības saņemšana silda mūsu sirdis. Arī šomēnes esam saņēmuši jauku pateicības vēstuli. Paldies par jaukajiem vārdiem Gulbenes novada Tirzas pagasta pārvaldei. Mēs novēlam, lai Tirzas kultūras nama māksliniekiem un pašdarbniekiem vienmēr būtu prieks un iedvesma darboties un nekad neapsīktu idejas!
Lai viss izdodas!

Ielikts: 23.05.2012
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" komanda piedalījās 2012.gada Stipro Skrējienā Cinevillā


Arī mēs 4.maijā, mūsu valsts svētkos, posāmies ceļā no Siguldas uz Tukuma pusi, lai Cinevillas pilsētiņā piedalītos šī gada Stipro Skrējienā.

Uz starta līnijas stājās gandrīz 3000 dalībnieku. 7 km garā trase ar 41 izveidotu šķērsli šoreiz bija sarežģītāka un grūtāka kā iepriekšējos gados, tomēr ne mazāk interesanta un pārdomāta.

Starts bija sadalīts pa trijām grupām. Pēdējie trasē devās komandas, kur par labāko norisinājās cīņa starp gandrīz 400 komandām.

Šogad piedalījāmies arī mēs - Mārtiņš Pošeika, Linda Zvauna, Ivo Rohtla un Arnis Taukačs kā „Siguldas Būvmeistars” komanda. Šajā disciplīnā liels uzsvars bija uz savstarpējo palīdzību un sadarbību. Cīņā ar visu iepriekšējo tūkstošu skrējēju izmētātiem dubļiem finišu sasniedzām kā 105. komanda.

Ielikts: 07.05.2012
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" Dienas Biznesa Būvniecības TOP ieņem 19.vietu


Kā ziņo laikraksts "Dienas Bizness" 27.aprīļa numurā par Lielākajām Latvijas būvkompānijām 2011.gadā, AS "Sigulda Būvmeistars" ieņem 19.vietu.
Uzņēmuma 2011.gada apgrozījums sastādīja 8,42 miljonus latu.

Ielikts: 28.04.2012
Lasīt tālāk