Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalās jau astoņus gadus. Un esam ieguvuši sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Objekts "Pļaviņu notekūdens attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija" Latvijas būvnieku asociācijas rīkotajā konkursā iegūst 2.vietu


25.martā svinīgā pasākumā tika pasniegtas Latvijas Būvnieku asociācijas organizētā konkursa "Gada Labākā Būve Latvijā '2010" balvas.

Esam priecīgi un gandarīti, ka objekts "Pļaviņu notekūdens attīrīšanas ietaises un sūkņu stacijas rekonstrukcija" ir ieguvis 2.vietu nominācijā "Inženierbūve"

Ielikts: 28.03.2011
Lasīt tālāk


 

Mūsu futbola komandai - 3.vieta Siguldas novada čempionātā telpu futbolā


Svētdien, 20.martā noslēdzās Siguldas novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Turnīrs notika no 2010.gada novembra līdz 2011.gada 20.martam, tajā piedalījās septiņas komandas, izpspēlējot divus apļus noskaidrojās četras labākās komandas, kuras finālā cīnījās par Siguldas novada domes dāvātiem kausiem un medaļām.

Ielikts: 24.03.2011
Lasīt tālāk


 

Būvniecības departamentā aktīva darbība arī ziemas periodā


Šogad ziema mūs ir īpaši lutinājusi ar sniegiem un salu bagātu laiku. Tomēr neskatoties uz lielo salu un daudzajām sniega kupenām, mūsu būvniecības departamentā norisinās ļoti aktīva rosība.

Visaktīvākā darbība risinās Alsungā pie ražotnes ēkas būvniecības. Esam jau uzcēluši ēkas karkasu, ir uzlikta pirmā kārta jumtam. Strādājam pie grīdas betonēšanas darbiem.

Strādājam arī tepat Siguldas apkaimē. Krimuldā turpinās darbi pie notekūdens attīrīšanas iekārtu rekonstrukcijas. Ķiparos turpinām darbus pie ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves. Savukārt Raunā esam uzsākuši darbus pie Ūdenssaimniecības attīstības projekta.

Paldies visiem būvniekiem, kā arī apakšuzņēmējiem par darbu!

Ielikts: 01.03.2011
Lasīt tālāk


 

2.aprīlī notiks kārtējā AS "Siguldas Būvmeistars" akcionāru kopsapulce


Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka
2011.gada 2.aprīlī plkst. 10.00
Siguldā, Gāles ielā 27 AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā
notiks kārtējā akcionāru sapulce.

Ar sapulces lēmumu projektiem akcionāri var iepazīties AS „Siguldas Būvmeistars” birojā Gāles ielā 27, Siguldā, darba dienās no 9.00 līdz 12.00, sākot ar 08.03.2011.
Uzziņas pa tālr. 67973896.

Ielikts: 25.02.2011
Lasīt tālāk


 

15.februārī AS „Siguldas Būvmeistars” aizvadīja kārtējo Uzņēmuma vadības sistēmu auditu.


Šoreiz tika aizvadīts pārsertifikācijas audits par atbilstību ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 un OHSAS 18001:2007 standartiem.

Šogad SIA Bureau Veritas Latvia auditorus uzņēmām pie sevis jau 11 gadu pēc kārtas!

Auditu aizvadījām ļoti veiksmīgi. Auditori neatklāja nevienu neatbilstību. Tika veikti daži novērojumi un ieteikumi mūsu vadības sistēmas uzlabošanai.

Ielikts: 16.02.2011
Lasīt tālāk


 

Smelieties idejas savam svētku galda klājumam Gāles Namā


RBTC "Gāles nams" turpina veiksmīgo sadarbību ar Mālpils profesionālo vidusskolu un tās audzēkņiem, kuri par godu Ziemassvētkiem ir izveidojuši skaistu svētku galda noformējumu, kuru ir iespējams aplūkot Gāles Namā, mēbeļu nodaļā.

Sakām mīļu paldies audzēkņiem - Evai Janevičai, Ievai Alksnītei un Helēnai Isakovai, kā arī skolotājai Dacei Kursītei.

Ielikts: 16.12.2010
Lasīt tālāk


 

Esam nodevuši ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu māju "Siguldas Māju" kvartālā


Esam pabeiguši un nodevuši ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kvartālā „Siguldas Mājas”.

Trešajā dzīvokļu mājā pavisam kopumā ir izbūvēti 24 dzīvokļi ar kopējo dzīvojamo platību 1991 m2.

Dzīvokļu mājā ir pieejami dzīvokļi sākot no 43m2 līdz 73m2.

Visi dzīvokļi ir izbūvēti ar pilnu iekšējo apdari, kā arī ar aprīkotu vannas istabu. Katram dzīvoklim ir individuālais siltuma skaitītājs un regulators, kā arī autostāvvieta un palīgtelpa pagrabstāvā.

Ielikts: 03.12.2010
Lasīt tālāk


 

Paldies par skaistajām Ziemassvētku kartiņām


Arī šogad mēs turpinām veiksmīgu sadarbību ar Siguldas Mākslu skolu un jo īpaši ar šīs skolas skolotāju Daci Viļumsoni, kuras uzraudzībā un vadībā ir tapušas ļoti skaistas Ziemassvētku kartiņas mūsu vecākajiem bijušajiem uzņēmuma darbiniekiem.

AS „Siguldas Būvmeistars” vārdā sakām mīļu paldies gan Siguldas Mākslu skolai, gan Dacei Viļumsonei par ieguldīto laiku.

Paldies sakām arī skolas audzēkņiem, kuri ir radījuši burvīgās kartiņas, kuras vienaldzīgu neatstāj nevienu. Paldies: Ketlīnai Kalnciemai (9 g.), Rūtai Aizupietei (9 g.), Laurai Saulītei (9 g.), Martai Žukovskai (9 g.), Renāram Knēžam (9 g.), Deinai Dīcmanei (9 g.), Paulai Luīzei Biteniecei (9 g.), Olīvijai Zetai Surrvillo (9 g.), Dainim Irbe (9 g.), Līvai Brēmanei (9 g.), Jēkabam Vītolam (9 g.), Katrīnai Zaķītei (9 g.), Betai Beatrisei Prancānei (9 g.), Paulai Vilemsonei (9 g.), Rēzijai Krastiņai (9 g.), Dairim Rihardam Irbem (9 g.)

Ielikts: 02.12.2010
Lasīt tālāk