Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Daudzdzīvokļu māja „Siguldas māju” kvartālā - viena no energoefektīvākajām ēkām Latvijā 2010


Nolūkā veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes jomā, Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Žurnāls „Latvijas Būvniecība” šogad pirmo reizi Latvijā izsludināja konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2010”.

20.jūnijā svinīgā pasākumā Melngalvju namā tika paziņoti konkursa rezultāti un pasniegti diplomi.

AS „Siguldas Būvmeistars” piedalījās konkursā, iesniedzot pieteikumus par „Siguldas Māju” kvartāla divām daudzdzīvokļu mājām – Dzērveņu ielā 1 un Dzērveņu ielā 3, un nominācijā „Energoefektīvākā daudzdzīovkokļu ēka – Jaunbūve 2010” daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Dzērveņu ielā 3 ieguva 3.vietu

Ielikts: 21.06.2011
Lasīt tālāk


 

Siguldas Būvmeistara velokomanda „SIGULDIETIS” oficiāli atklāj sezonu


AS „Siguldas Būvmeistars” velokomanda „SIGULDIETIS” līdz ar pavasara-vasaras sezonas sākšanos ir uzsākusi arī aktīvu piedalīšanos sporta pasākumos.

Šogad pirmo reizi komanda izbrauca un sevi prezentēja Siguldas novada svētku gājienā

Ielikts: 31.05.2011
Lasīt tālāk


 

Esam noslēguši līgumu par "Notekūdeņu attīrīšanas ietaišu projektēšanu un būvdarbiem" Īslīces pagastā


2011.gada 19.maijā AS "Siguldas Būvmeistars" noslēdza līgumu ar SIA "Īslīces ūdens" par jaunu notekūdens attīrīšanas ietaišu Īslīces pagasta Rītausmas ciemā projektēšanu un būvdarbiem.

Projekta gaitā ir plānots izbūvēt priekšattīrīšanas būves, aerācijas tvertni un nostādinātājus kā arī operatora ēku un veikt citus darbus.

Ielikts: 20.05.2011
Lasīt tālāk


 

Esam noslēguši līgumu par "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstību Priekuļos, II kārta"


2011.gada 12.maijā tika noslēgts līgums starp AS "Siguldas Būvmeistars" un Priekuļu novada pašvaldību par iepirkumu procedūras "Ūdensapgādes sistēmas un esošās kanalizācijas kolektora pārbūvi, jaunas KSS ierīkošanu Priekuļos, II kārta" realizāciju.

Līguma ietvaros ir plānots veikt 3 jaunus dziļurbumus, izbūvēt jaunu ūdens sagatavošanas staciju, veikt esošā ūdenstorņa renovāciju, esošo 6 urbumu tamponēšanu, kanalizācijas kolektoru un spiedvadu izbūvi, kā arī maģistrālo ūdensvadu rekonstrukciju.

Visus darbus ir plānots pabeigt līdz 2012.gada decembrim.

Ielikts: 16.05.2011
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" iegūst" Ilgtspējas indeksa" bronzas novērtējumu


AS "Siguldas Būvmeistars" jau otro gadu piedalījās "Ilgtspējas Indeksa" novērtēšanā.

Arī šogad, tāpat kā pagājušo gadu, esam saņēmuši bronzas novērtējumu.

Ielikts: 13.05.2011
Lasīt tālāk


 

Svinīgi atklāts pašvaldības īres nams Dzērveņu ielā 5


31.martā Siguldā, Dzērveņu ielā 5 Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un AS „Siguldas Būvmeistars” valdes priekšsēdētājs Jānis Libkovskis svinīgā pasākumā atklāja pašvaldības īres namu.

Ielikts: 01.04.2011
Lasīt tālāk


 

Objekts "Pļaviņu notekūdens attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija" Latvijas būvnieku asociācijas rīkotajā konkursā iegūst 2.vietu


25.martā svinīgā pasākumā tika pasniegtas Latvijas Būvnieku asociācijas organizētā konkursa "Gada Labākā Būve Latvijā '2010" balvas.

Esam priecīgi un gandarīti, ka objekts "Pļaviņu notekūdens attīrīšanas ietaises un sūkņu stacijas rekonstrukcija" ir ieguvis 2.vietu nominācijā "Inženierbūve"

Ielikts: 28.03.2011
Lasīt tālāk


 

Mūsu futbola komandai - 3.vieta Siguldas novada čempionātā telpu futbolā


Svētdien, 20.martā noslēdzās Siguldas novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Turnīrs notika no 2010.gada novembra līdz 2011.gada 20.martam, tajā piedalījās septiņas komandas, izpspēlējot divus apļus noskaidrojās četras labākās komandas, kuras finālā cīnījās par Siguldas novada domes dāvātiem kausiem un medaļām.

Ielikts: 24.03.2011
Lasīt tālāk