Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Smelieties idejas savam svētku galda klājumam Gāles Namā


RBTC "Gāles nams" turpina veiksmīgo sadarbību ar Mālpils profesionālo vidusskolu un tās audzēkņiem, kuri par godu Ziemassvētkiem ir izveidojuši skaistu svētku galda noformējumu, kuru ir iespējams aplūkot Gāles Namā, mēbeļu nodaļā.

Sakām mīļu paldies audzēkņiem - Evai Janevičai, Ievai Alksnītei un Helēnai Isakovai, kā arī skolotājai Dacei Kursītei.

Ielikts: 16.12.2010
Lasīt tālāk


 

Esam nodevuši ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu māju "Siguldas Māju" kvartālā


Esam pabeiguši un nodevuši ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kvartālā „Siguldas Mājas”.

Trešajā dzīvokļu mājā pavisam kopumā ir izbūvēti 24 dzīvokļi ar kopējo dzīvojamo platību 1991 m2.

Dzīvokļu mājā ir pieejami dzīvokļi sākot no 43m2 līdz 73m2.

Visi dzīvokļi ir izbūvēti ar pilnu iekšējo apdari, kā arī ar aprīkotu vannas istabu. Katram dzīvoklim ir individuālais siltuma skaitītājs un regulators, kā arī autostāvvieta un palīgtelpa pagrabstāvā.

Ielikts: 03.12.2010
Lasīt tālāk


 

Paldies par skaistajām Ziemassvētku kartiņām


Arī šogad mēs turpinām veiksmīgu sadarbību ar Siguldas Mākslu skolu un jo īpaši ar šīs skolas skolotāju Daci Viļumsoni, kuras uzraudzībā un vadībā ir tapušas ļoti skaistas Ziemassvētku kartiņas mūsu vecākajiem bijušajiem uzņēmuma darbiniekiem.

AS „Siguldas Būvmeistars” vārdā sakām mīļu paldies gan Siguldas Mākslu skolai, gan Dacei Viļumsonei par ieguldīto laiku.

Paldies sakām arī skolas audzēkņiem, kuri ir radījuši burvīgās kartiņas, kuras vienaldzīgu neatstāj nevienu. Paldies: Ketlīnai Kalnciemai (9 g.), Rūtai Aizupietei (9 g.), Laurai Saulītei (9 g.), Martai Žukovskai (9 g.), Renāram Knēžam (9 g.), Deinai Dīcmanei (9 g.), Paulai Luīzei Biteniecei (9 g.), Olīvijai Zetai Surrvillo (9 g.), Dainim Irbe (9 g.), Līvai Brēmanei (9 g.), Jēkabam Vītolam (9 g.), Katrīnai Zaķītei (9 g.), Betai Beatrisei Prancānei (9 g.), Paulai Vilemsonei (9 g.), Rēzijai Krastiņai (9 g.), Dairim Rihardam Irbem (9 g.)

Ielikts: 02.12.2010
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” 16.novembrī noslēdza līgumu ar SIA „Saltavots” par „Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecību „Ķiparos” (t.sk. magnētisko plūsmas mērītāju uzstādīšanu)


Projekta gaitā ir paredzēts izbūvēt jaunu ūdensvadu, saimnieciskās pašteces kanalizācijas tīklu izbūvi, jaunu kanalizācijas sūkņu staciju un spiedvadu izbūvi, kā arī ūdens plūsmas mērītāju uzstādīšanu uz ūdensvada tīkliem.

Projekta realizācijas laiks ir paredzēts no 2010.gada decembra līdz 2011.gada rudenim.

Esam gandarīti, ka mums atkal ir iespēja strādāt mūsu mājās - Siguldā.

Ielikts: 23.11.2010
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" futbola komanda ir ļoti veiksmīgi uzsākusi jauno sezonu


Sākoties rudens sezonai ir atsākusies arī aktīvāka sportošana telpās. Arī mūsu Siguldas Būvmeistara futbola komanda ir uzsākusi jauno sezonu piedaloties Siguldas novada 2010./2011.gada atklātajā turnīrā telpu futbolā. AS „Siguldas Būvmeistars” futbola komandai līdz šim ir izcīnītas 2 uzvaras 2 spēlēs.

Īpašs prieks jaunajā sezonā gan komandai, gan līdzjutējiem ir par jaunajiem formas tērpiem. Ceram, ka jaunās formas palīdzēs mūsu komandai grūtajos un izšķirošajos spēles mirkļos.

Mēs lepojamies ar mūsu sportistiem un novēlam arī turpmākās spēlēs skaistas uzvaras!

Ielikts: 22.11.2010
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" ir noslēdzis līgumu ar Raunas novada domi par projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Raunas novada Raunas un Rozes ciemos" realizāciju


Projekta gaitā ir paredzēts izbūvēt jaunus ūdensvadu un kanalizācijas tīklus, ierīkot jaunu ūdensapgādes urbumu, kā arī izbūvēt notekūdeņu attīrīšanas ietaises un ūdens sagatavošanas staciju.

Projektu ir plānots realizēt no 2010.gada novembra līdz 2011.gada novembrim.

Ielikts: 03.11.2010
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" rūpējas par vidi un lieto zaļo elektroenerģiju


AS "Latvenergo" izsniegtais sertifikāts POWERED BY GREEN apliecina, ka uzņēmuma piegādātās elektroenerģijas īpatsvars no atjaunojamiem resursiem ir vismaz 70%.

Ielikts: 25.10.2010
Lasīt tālāk


 

RBTC „Gāles Nams” 30.oktobrī aicina uz OSRAM DIENĀM!


Sestdien, 30.oktobrī no plkst. 11:00-14:00 visi interesenti tiek laipni aicināti uz Gāles Nama „OSRAM dienām”.

Pieredzējuši speciālisti stāstīs par lampām, tiks veikti neatkarīgi lampu testi, kā arī speciālisti atbildēs uz citiem klientu interesējošiem jautājumiem.

Esam padomājuši arī par mazajiem veikala apmeklētājiem pārsteidzot viņus ar spēlēm un balvām.

Tiksimies Gāles Namā OSRAM dienās!

Ielikts: 22.10.2010
Lasīt tālāk