Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalās jau astoņus gadus. Un esam ieguvuši sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


AS "Siguldas Būvmeistars" ieguva 1.vietu nominācijā "Inženierbūve" kā Gada labākā būve Latvijā 2009.gadā


Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotajā konkursā par Gada labāko būvi Latvijā 2009.gadā nominācijā „Inženierbūve” AS „Siguldas Būvmeistars” uzbūvētais unikālais objekts ” Bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta mākslīga ledus starta estakāde” Šveices ielā 13, Siguldā saņēma godpilno 1.vietu

Ielikts: 26.03.2010
Lasīt tālāk


 

Esam nodevuši ekspluatācijā otro daudzdzīvokļu dzīvojamo māju mūsu kvartālā „Siguldas Mājas”


Šī gada 5.februārī veiksmīgi nodevām ekspluatācijā mūsu otro daudzdzīvokļu māju kvartālā "Siguldas Mājas".

Šajā mājā piedāvājam mūsu klientiem izīrēt vai iegādāties dažādu platību un istabu dzīvokļus - vienistabas dzīvokļus ar kopējo platību no 42m2, divistabu dzīvokļus ar kopējo platību no 60m2 un trīsistabu dzīvokļus ar kopējo platību no 73m2. Īres maksa mēnesī, sākot no 190 EUR.

Ielikts: 16.02.2010
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši renovācijas darbus Mālpils profesionālas vidusskolas sporta zālē un palīgtelpās


Ar svinīgu nodošanas pasākumu 2010.gada 7.janvārī nodevām ekspluatācijā Mālpils profesionālās vidusskolas sporta zāli un palīgtelpas.

6 nedēļu laikā veicām palīgtelpu un zāles kosmētisko remontu , pilnībā sporta zālei nomainījām grīdas segumu un uzstādījām jaunu sporta inventāru un godalgu stendu. Nomainījām evakuācijas izejas durvis un iekšdurvis.

Ielikts: 11.01.2010
Lasīt tālāk


 

Spāru svētki jaunajās Pļaviņu notekūdeņu attīrīšanas iekārtās


2009.gada 23.decembrī, pirms Ziemassvētkiem, jaunajās notekūdeņu attīrīšanas iekārtās (NAI), ēkai tika svinēti Spāru svētki. Pagaidām laika apstākļi bija pateicīgi būvdarbu veikšanai, taču pazeminoties temperatūrai zem -5 grādi, būvdarbi tika pārtraukti. Darbi rit raiti. Ir uzstādītas pieņemšanas kameras, izbetonēts priekšattīrīšanas bloks, smilšu kamera, aerācijas tvertnes, lieko dūņu glabātuve, vaļējā dūņu glabātuve, sūkņu stacija, tādā veidā izstrādājot 550 m3 betona. Ir uzstādīts jauns transformators un elektroapgāde jau notiek pajaunizbūvēto elektroapgādes līniju. Ir uzsākta kanalizācijas sūkņu stacijas (KSS) Bebrulejas ielā 16 montāža

Ielikts: 30.12.2009
Lasīt tālāk


 

AS „Sigulda Būvmeistars” un Siguldas Mākslu skolas veiksmīgā sadarbība turpinās


AS „Siguldas Būvmeistars” saka mīļu paldies Siguldas Mākslu skolai un skolotājai Dacei Viļumsonei un viņas audzēkņiem par burvīgu Ziemassvētku kartiņu izgatavošanu.

Mākslas skolas audzēkņu darinātās kartiņas priecēs mūsu mīļos pensionārus svētkos. Katra no tām bija īpaša un neatkārtoja. Paldies visiem, kuri piedalījās kartiņu darināšanas procesā un it īpaši paldies mūsu darbiniecei un Siguldas Mākslas skolas skolotājai Dacei Viļumsonei.

Ielikts: 21.12.2009
Lasīt tālāk


 

Gāles Namā ir vienreizēja iespēja aplūkot Mālpils profesionālās vidusskolas audzēkņu klātos galdus


Reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs „Gāles Nams” aicina visus siguldiešus un Siguldas viesus ciemos uz Gāles Namu, kur ir vienreizēja iespēja apskatīt Mālpils profesionālās vidusskolas audzēkņu klāto galdu, kurš izstādē RIGA FOOD 2009 ieguva godpilno otro vietu.

Ielikts: 17.11.2009
Lasīt tālāk


 

Esam noslēguši līgumu par Mālpils profesionālās vidusskolas sporta zāles un palīgtelpu renovāciju


AS „Siguldas Būvmeistars” ir uzvarējusi Rīgas rajona padomes rīkotā slēgtā konkursa „Mālpils profesionālās vidusskolas sporta zāles un palīgtelpu renovācija” un 30.oktobrī tika parakstīts līgums par darbu veikšanu.
Darbus ir paredzēts pabeigt līdz 2009.gada 30.decembrim.

Ielikts: 04.11.2009
Lasīt tālāk


 

Tagad arī Baldonē tīrs un labs dzeramais ūdens


Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinu pašvaldībās, II kārta” ietvaros tika izbūvētas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas un rekonstruēts ūdenstornis Baldonē.

Ielikts: 02.11.2009
Lasīt tālāk