Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalās jau astoņus gadus. Un esam ieguvuši sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Aktīvi turpinām darbību arī kvartālā Siguldas Mājas


Jau kopš vasaras aktīvi darbojamies kvartālā Siguldas Mājas, kur turpinām būvēt daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās.

Uz doto brīdi ir pabeigta otrās dzīvokļu mājas fasādes krāsošana. Ir jau pilnībā pabeigts viens dzīvoklis. Ir sākta arī teritorijas labiekārtošana, iesēta zālīte, nobruģēti celiņi. Uzsākta arī pirmās kāpņu telpas krāsošanas darbi.

Ielikts: 02.10.2009
Lasīt tālāk


 

Gāles Namā visplašākā darbarīku izvēle!!!


Reģionālajā būvmateriālu tirdzniecības centrā "Gāles Nams" plašā klāstā ir pieejami dažādi darbarīki, kuri īpaši labi noderēs rudens sezonai iesākoties.

Dažādi grābekļi, lāpstas, ķerras, kā arī citi darbarīki gaida Jūs mūsu tirdzniecības centrā katru darbadienu no plkst.8:00 līdz 19:00 un sestdienās no 9:00 līdz 18:00.

Uz tikšanos Gāles Namā!!!

Ielikts: 30.09.2009
Lasīt tālāk


 

Turpinām darbus arī Baldonē


Šovasar esam veiksmīgi pastrādājuši būvējot dzeramā ūdens atdzelžošanas kompleksu Morisona ielā un notekūdeņu attīrīšanas iekārtas Rīgas ielā.

Objekts tiek līdzfinansēts izmantojot Eiropas Kohēzijas fonda līdzekļus kopā ar Latvijas Republikas finansējumu.

Saskaņā ar līgumu visi darbi abos objektos ir jāpabeidz līdz 2010.gada augustam.

Ielikts: 29.09.2009
Lasīt tālāk


 

Aktīvi darbojamies Pļaviņās, veicot notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un kanalizācijas sūkņu stacijas rekonstrukciju


Turpinām būvdarbus jau vasarā noslēgtā līguma ietvaros „Kanalizācijas tīklu, kanalizācijas sūkņu stacijas un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu būvniecība Pļaviņās 2.daļa – Pļaviņu NAI un KSS rekonstrukcija”.

Ielikts: 23.09.2009
Lasīt tālāk


 

Svinīgā Bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta mākslīgā ledus starta estakādes atklāšana


11.septembrī Siguldā tika svinīgi atklāta Bobsleja, skeletona un kamaiņu sporta mākslīgā ledus starta estakāde.

Ielikts: 18.09.2009
Lasīt tālāk


 

Dolomīta šķembu karjerā "Tūrkalne" jauns produkts - dolomīta šķembu un drupinātu grants šķembu maisījums, frakcija 0-45mmm


Sākot ar šī gada septembra mēnesi AS „Siguldas Būvmeistars” karjerā „Tūrkalne” ir uzsākusi jauna produkta ražošanu - dolomīta šķembu un drupinātu grants šķembu maisījums, frakcija 0 – 45 mm.

Ielikts: 17.09.2009
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši un nodevuši ekspluatācijā unikālu objektu "Bobsleja un kamaniņu starta estakādes būvniecība" Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases teritorijā


Sigulda ir pazīstama kā viens no Latvijas galvenajiem ziemas sporta centriem. Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē regulāri notiek Eiropas un pasaules līmeņa sacensības kamaniņu sportā, skeletonā un bobslejā, trase tiek izmantota arī kā Latvijas izlases treniņu bāze.

Ielikts: 27.08.2009
Lasīt tālāk


 

Būvnieku sporta spēlēs AS "Siguldas Būvmeistars" izcīnijā atkal 1.vietu!


Arī šogad neizpalika tik ļoti būvmeistariešu iemīļots pasākums kā būvnieku asociācijas rīkotās sporta spēles. Šajā reizē visi dalībnieki tika pulcināti skaistā Cēsu rajona viesu namā „Mežrozes”.

Uzņēmumu skaits, kuri šogad piedalījās spēlēs bija tikai 10, tomēr tās bija 10 stipras un izturīgas būvnieku komandas, kuras bija atbraukušas lai sportotu un uzvarētu un neviena no komandām nebija gatava piekāpties bez cīņas. Arī mūsējie cīnījās cik spēka. Bija disciplīnas, kurās izcīnījām skaistas uzvaras, savukārt brīžiem līdz uzvarai pietrūka tikai pavisam nedaudz...

Ielikts: 27.07.2009
Lasīt tālāk