Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalās jau astoņus gadus. Un esam ieguvuši sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Veiksmīgi turpinām būvdarbus Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē


Esam pabeiguši kolonnu betonēšanas darbus. Ir izbūvēti visi nepieciešamie inženiertīkli un esam uzsākuši arī atbildīgāko darbu posmu – virsbūves nesošo metāla konstrukciju izgatavošanu un uzstādīšanu. Šīs konstrukcijas jāsamontē ar sevišķu rūpību – lai pēc tam uz viņām varētu kvalitātīti un precīzi uzlikt trases pārsegumu no liektām polikarbonāta loksnēm.

Ielikts: 01.06.2009
Lasīt tālāk


 

Jaunajā dzīvojamo māju kvartālā „Siguldas Mājas” pabeigti labiekārtošanas un apzaļumošanas darbi


Iestājoties siltajam laikam esam pabeiguši arī jaunā kvartāla „Siguldas Mājas” labiekārtošanas un apzaļumošanas darbus. Ir labiekārtota teritorija, ieklāts asfalts, izveidots norobežots stāvlaukums automašīnām, pabeigts bērnu rotaļu laukums un sastādīti košumkrūmi un sasēta zālīte.

Ielikts: 28.05.2009
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” var lepoties ar savu riteņbraukšanas komandu „Siguldietis”


Komanda ir izveidojusies pateicoties Siguldas Būvmeistara darbinieku aktīvai darbībai un iniciatīvai. Pašreiz komandā ir 5 braucēji – Ilze Urtāne, Ivo Rohtla, Vilnis Grams, Dzintars Zandovskis un Uģis Freibergs.

Ielikts: 27.05.2009
Lasīt tālāk


 

AS „Siguldas Būvmeistars” veiksmīgā sadarbība ar Siguldas Mākslas skolu turpinās


Šoreiz Siguldas Mākslas skolas Profesionālās ievirzes izglītības programmas „Vizuāli praktiskā māksla” 5.kursa audzēkņi savus noslēguma darbus bija izstrādājuši, izveidojot AS „Siguldas Būvmeistars” semināra telpas interjera projektus.

Ielikts: 25.05.2009
Lasīt tālāk


 

Aktīva darbība turpinās Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē


Objektā „Bobsleja un kamaniņu starta estakādes izbūve Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases teritorijā” drīzumā pabeigsim gruntsūdeņu drenāžas izbūvi un sākam pamatu plātnes sagatavošanas darbus betonēšanai.

Ielikts: 15.04.2009
Lasīt tālāk


 

Esam uzsākuši darbus Baldonē pie notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un dzeramā ūdens stacijas izbūves


Sākam betonēt pamatus dzeramā ūdens attīrīšanas filtru ēkai. Ir jau izurbta dziļurbuma aka. Tuvākajā laikā ir plānots uzstādīt gruntsūdeņu atsūknēšanas iekārtu un pēc tam sāksim darbus pie notekūdeņu nostādinātāju izbūves.

Ielikts: 14.04.2009
Lasīt tālāk


 

Dolomīta šķembu karjerā "Tūrkalne" samazinātas cenas mūsu ražotajai produkcijai


Ar 2009.gada 6.aprīli esam samazinājuši cenas Tūrkalnes karjerā ražotajai produkcijai.
Ar jaunajām cenām variet iepazīties mūsu mājas lapā
http://www.buvmeistars.lv/lat/razosana_2.php

Ielikts: 02.04.2009
Lasīt tālāk


 

Konkursā „Gada Labākā būve 2008” nominācijā „Inženierbūves” AS „Siguldas Būvmeistars” 3.vieta un veicināšanas balva


Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotajā konkursā par Gada labāko būvi Latvijā 2008.gadā nominācijā „Inženierbūve” AS „Siguldas Būvmeistars” celtais objekts „Dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu izbūve Siguldā, Saules ielā 6” saņēma godpilno 3.vietu, savukārt objekts „Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija Lielvārdē, Mednieku ielā 26” saņēma veicināšanas balvu.

Ielikts: 23.03.2009
Lasīt tālāk