Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Esam pabeiguši renovācijas darbus Mālpils profesionālas vidusskolas sporta zālē un palīgtelpās


Ar svinīgu nodošanas pasākumu 2010.gada 7.janvārī nodevām ekspluatācijā Mālpils profesionālās vidusskolas sporta zāli un palīgtelpas.

6 nedēļu laikā veicām palīgtelpu un zāles kosmētisko remontu , pilnībā sporta zālei nomainījām grīdas segumu un uzstādījām jaunu sporta inventāru un godalgu stendu. Nomainījām evakuācijas izejas durvis un iekšdurvis.

Ielikts: 11.01.2010
Lasīt tālāk


 

Spāru svētki jaunajās Pļaviņu notekūdeņu attīrīšanas iekārtās


2009.gada 23.decembrī, pirms Ziemassvētkiem, jaunajās notekūdeņu attīrīšanas iekārtās (NAI), ēkai tika svinēti Spāru svētki. Pagaidām laika apstākļi bija pateicīgi būvdarbu veikšanai, taču pazeminoties temperatūrai zem -5 grādi, būvdarbi tika pārtraukti. Darbi rit raiti. Ir uzstādītas pieņemšanas kameras, izbetonēts priekšattīrīšanas bloks, smilšu kamera, aerācijas tvertnes, lieko dūņu glabātuve, vaļējā dūņu glabātuve, sūkņu stacija, tādā veidā izstrādājot 550 m3 betona. Ir uzstādīts jauns transformators un elektroapgāde jau notiek pajaunizbūvēto elektroapgādes līniju. Ir uzsākta kanalizācijas sūkņu stacijas (KSS) Bebrulejas ielā 16 montāža

Ielikts: 30.12.2009
Lasīt tālāk


 

AS „Sigulda Būvmeistars” un Siguldas Mākslu skolas veiksmīgā sadarbība turpinās


AS „Siguldas Būvmeistars” saka mīļu paldies Siguldas Mākslu skolai un skolotājai Dacei Viļumsonei un viņas audzēkņiem par burvīgu Ziemassvētku kartiņu izgatavošanu.

Mākslas skolas audzēkņu darinātās kartiņas priecēs mūsu mīļos pensionārus svētkos. Katra no tām bija īpaša un neatkārtoja. Paldies visiem, kuri piedalījās kartiņu darināšanas procesā un it īpaši paldies mūsu darbiniecei un Siguldas Mākslas skolas skolotājai Dacei Viļumsonei.

Ielikts: 21.12.2009
Lasīt tālāk


 

Gāles Namā ir vienreizēja iespēja aplūkot Mālpils profesionālās vidusskolas audzēkņu klātos galdus


Reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs „Gāles Nams” aicina visus siguldiešus un Siguldas viesus ciemos uz Gāles Namu, kur ir vienreizēja iespēja apskatīt Mālpils profesionālās vidusskolas audzēkņu klāto galdu, kurš izstādē RIGA FOOD 2009 ieguva godpilno otro vietu.

Ielikts: 17.11.2009
Lasīt tālāk


 

Esam noslēguši līgumu par Mālpils profesionālās vidusskolas sporta zāles un palīgtelpu renovāciju


AS „Siguldas Būvmeistars” ir uzvarējusi Rīgas rajona padomes rīkotā slēgtā konkursa „Mālpils profesionālās vidusskolas sporta zāles un palīgtelpu renovācija” un 30.oktobrī tika parakstīts līgums par darbu veikšanu.
Darbus ir paredzēts pabeigt līdz 2009.gada 30.decembrim.

Ielikts: 04.11.2009
Lasīt tālāk


 

Tagad arī Baldonē tīrs un labs dzeramais ūdens


Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinu pašvaldībās, II kārta” ietvaros tika izbūvētas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas un rekonstruēts ūdenstornis Baldonē.

Ielikts: 02.11.2009
Lasīt tālāk


 

Aktīvi turpinām darbību arī kvartālā Siguldas Mājas


Jau kopš vasaras aktīvi darbojamies kvartālā Siguldas Mājas, kur turpinām būvēt daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās.

Uz doto brīdi ir pabeigta otrās dzīvokļu mājas fasādes krāsošana. Ir jau pilnībā pabeigts viens dzīvoklis. Ir sākta arī teritorijas labiekārtošana, iesēta zālīte, nobruģēti celiņi. Uzsākta arī pirmās kāpņu telpas krāsošanas darbi.

Ielikts: 02.10.2009
Lasīt tālāk


 

Gāles Namā visplašākā darbarīku izvēle!!!


Reģionālajā būvmateriālu tirdzniecības centrā "Gāles Nams" plašā klāstā ir pieejami dažādi darbarīki, kuri īpaši labi noderēs rudens sezonai iesākoties.

Dažādi grābekļi, lāpstas, ķerras, kā arī citi darbarīki gaida Jūs mūsu tirdzniecības centrā katru darbadienu no plkst.8:00 līdz 19:00 un sestdienās no 9:00 līdz 18:00.

Uz tikšanos Gāles Namā!!!

Ielikts: 30.09.2009
Lasīt tālāk