Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Turpinām darbus arī Baldonē


Šovasar esam veiksmīgi pastrādājuši būvējot dzeramā ūdens atdzelžošanas kompleksu Morisona ielā un notekūdeņu attīrīšanas iekārtas Rīgas ielā.

Objekts tiek līdzfinansēts izmantojot Eiropas Kohēzijas fonda līdzekļus kopā ar Latvijas Republikas finansējumu.

Saskaņā ar līgumu visi darbi abos objektos ir jāpabeidz līdz 2010.gada augustam.

Ielikts: 29.09.2009
Lasīt tālāk


 

Aktīvi darbojamies Pļaviņās, veicot notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un kanalizācijas sūkņu stacijas rekonstrukciju


Turpinām būvdarbus jau vasarā noslēgtā līguma ietvaros „Kanalizācijas tīklu, kanalizācijas sūkņu stacijas un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu būvniecība Pļaviņās 2.daļa – Pļaviņu NAI un KSS rekonstrukcija”.

Ielikts: 23.09.2009
Lasīt tālāk


 

Svinīgā Bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta mākslīgā ledus starta estakādes atklāšana


11.septembrī Siguldā tika svinīgi atklāta Bobsleja, skeletona un kamaiņu sporta mākslīgā ledus starta estakāde.

Ielikts: 18.09.2009
Lasīt tālāk


 

Dolomīta šķembu karjerā "Tūrkalne" jauns produkts - dolomīta šķembu un drupinātu grants šķembu maisījums, frakcija 0-45mmm


Sākot ar šī gada septembra mēnesi AS „Siguldas Būvmeistars” karjerā „Tūrkalne” ir uzsākusi jauna produkta ražošanu - dolomīta šķembu un drupinātu grants šķembu maisījums, frakcija 0 – 45 mm.

Ielikts: 17.09.2009
Lasīt tālāk


 

Esam pabeiguši un nodevuši ekspluatācijā unikālu objektu "Bobsleja un kamaniņu starta estakādes būvniecība" Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases teritorijā


Sigulda ir pazīstama kā viens no Latvijas galvenajiem ziemas sporta centriem. Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē regulāri notiek Eiropas un pasaules līmeņa sacensības kamaniņu sportā, skeletonā un bobslejā, trase tiek izmantota arī kā Latvijas izlases treniņu bāze.

Ielikts: 27.08.2009
Lasīt tālāk


 

Būvnieku sporta spēlēs AS "Siguldas Būvmeistars" izcīnijā atkal 1.vietu!


Arī šogad neizpalika tik ļoti būvmeistariešu iemīļots pasākums kā būvnieku asociācijas rīkotās sporta spēles. Šajā reizē visi dalībnieki tika pulcināti skaistā Cēsu rajona viesu namā „Mežrozes”.

Uzņēmumu skaits, kuri šogad piedalījās spēlēs bija tikai 10, tomēr tās bija 10 stipras un izturīgas būvnieku komandas, kuras bija atbraukušas lai sportotu un uzvarētu un neviena no komandām nebija gatava piekāpties bez cīņas. Arī mūsējie cīnījās cik spēka. Bija disciplīnas, kurās izcīnījām skaistas uzvaras, savukārt brīžiem līdz uzvarai pietrūka tikai pavisam nedaudz...

Ielikts: 27.07.2009
Lasīt tālāk


 

Veiksmīgi turpinām būvdarbus Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē


Esam pabeiguši kolonnu betonēšanas darbus. Ir izbūvēti visi nepieciešamie inženiertīkli un esam uzsākuši arī atbildīgāko darbu posmu – virsbūves nesošo metāla konstrukciju izgatavošanu un uzstādīšanu. Šīs konstrukcijas jāsamontē ar sevišķu rūpību – lai pēc tam uz viņām varētu kvalitātīti un precīzi uzlikt trases pārsegumu no liektām polikarbonāta loksnēm.

Ielikts: 01.06.2009
Lasīt tālāk


 

Jaunajā dzīvojamo māju kvartālā „Siguldas Mājas” pabeigti labiekārtošanas un apzaļumošanas darbi


Iestājoties siltajam laikam esam pabeiguši arī jaunā kvartāla „Siguldas Mājas” labiekārtošanas un apzaļumošanas darbus. Ir labiekārtota teritorija, ieklāts asfalts, izveidots norobežots stāvlaukums automašīnām, pabeigts bērnu rotaļu laukums un sastādīti košumkrūmi un sasēta zālīte.

Ielikts: 28.05.2009
Lasīt tālāk