Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


AS „Siguldas Būvmeistars” ir uzvarējusi kārtējā Vides ministrijas rīkotajā atklātajā konkursā


AS „Siguldas Būvmeistars” ir uzvarējusi Vides ministrijas rīkotajā atklātajā konkursā „Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un dzeramā ūdens stacijas būvniecība Baldonē” un septembra sākumā ar SIA „Būks” tika parakstīts līgums.

Pēc projekta realizācijas baldonieši iegūs jaunu notekūdeņu attrīšanas kompleksu ar jaudu 550m3/dnn, kurš tiks izbūvēts esošo iekārtu teritorijā. Maksimālā notekūdeņu plūsma uz jauno kompleksu varēs sasniegt pat 200m3/stundā. Tur tiks uzstādītas tehnoloģiskās iekārtas no Vācijas un Zviedrijas.

Ielikts: 19.09.2008
Lasīt tālāk


 

Lielvārdē notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija rit pilnā sparā


Lielvārdē veicam pēdējā rezervuāra betonēšanas darbus un veidņu betonēšanu. Paralēli šiem darbiem tiek arī aktīvi labiekārtota teritorija, veikta Administrācijas ēkas iekšējā apdare, kā arī esam uzsākuši jau tehnoloģisko iekārtu ieregulēšanas darbus.

Kopumā objektu plānojam nodot līdz šī gada beigām, kad attīrīšanas iekārtas strādās ar pilnu jaudu.

Ielikts: 08.08.2008
Lasīt tālāk


 

Aktīvi darbojamies arī pie Siguldas dzeramā ūdens attīrīšanas iekārtu izbūves


Aktīvi darbojamies arī tepat Siguldā, veicot Siguldas ūdens attīrīšanas ietaišu izbūvi. Pašreiz darbojamies pie Administratīvā korpusa izbūves. Paralēli šiem darbiem notiek arī jau uzstādīto ūdens filtrēšanas iekārtu apsaistes montāža, jauni borējumi, kā arī uzstādīti jauni sūkņi. Veicam arī attīrītā ūdens rezervuāra fasādes apstrādi, kā arī maģistrālo tīklu izbūves darbus.

Objektu plānojam nodot līdz Ziemassvētkiem, līdz ar to Siguldieši jau līdz nākošajam gadam varēs saņemt tīru ūdeni.

Ielikts: 01.08.2008
Lasīt tālāk


 

Esam saņēmuši sertifikātus dolomīta šķembu maisījumam (frakcija 0 – 56 mm)


Esam saņēmuši Latvijas Zinātņu akadēmijas sertifikācijas centra izdotos Ražotāja produkcijas kontroles un Produkta atbilstības sertifikātus dolomīta šķembu maisījumam - frakcija 0-56mm.

Ielikts: 30.06.2008
Lasīt tālāk


 

"Siguldas Mājās" pirmie spāru svētki


12.jūnijā svinīgā pasākumā tika svinēti dzīvojamo māju kvartāla „Siguldas Mājas” pirmie spāru svētki. Pasākumā piedalījās pasūtītāja pārstāvji, būvnieki, Siguldas novada domes pārstāvji, banku pārstāvji, prese kā arī dzīvokļu māju jaunie iedzīvotāji.

Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpējās Siguldas skolēnu pūtēju orķestra diriģents Andris Muižnieks.

Ielikts: 13.06.2008
Lasīt tālāk


 

Esam uzsākuši ražot jaunu dolomīta šķembu maisījumu


AS „Siguldas Būvmeistars” dolomīta karjerā „Tūrkalne” ir uzsākta jauna dolomīta šķembu maisījuma, frakcija 0 – 56 mm, ražošana.

Ielikts: 18.04.2008
Lasīt tālāk


 

Šogad AS „Siguldas Būvmeistars” svin savas pastāvēšanas 15 gadadienu


Siguldas Būvmeistara pirmsākumi meklējami jau tālajā 1957.gadā un laikam ejot uzņēmums ir pieredzējis vadības un nosaukumu maiņas un 1993.gada 17.martā AS „Siguldas Būvmeistars” tika izveidota uz SIA „Siguldas Būvmeistars” bāzes.

Ielikts: 18.03.2008
Lasīt tālāk


 

19.aprīlī notiks AS "Siguldas Būvmeistars" kārtējā akcionāru kopsapulce


Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2008.gada 19.aprīlī plkst. 10.00, Siguldā, Gāles ielā 27, 2.stāvā notiks kārtējā akcionāru pilnsapulce.

Ielikts: 15.03.2008
Lasīt tālāk