Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS "Siguldas Būvmeistars" Ilgtspējas indeksa novērtēšanā piedalās jau astoņus gadus. Un esam ieguvuši sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


AS „Siguldas Būvmeistars” jau otro gadu ir starp Dienas Biznesa Top 500 lielākajiem uzņēmumiem Latvijā


Šogad jau otro gadu piedalījāmies Dienas Biznesa veidotajā Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500.

Kopumā pēc neto apgrozījuma 2006.gadā AS „Siguldas Būvmeistars” ieņēma 332.vietu. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu esam pakāpušies par 30 vietām uz augšu (2005.gadā mums bija 362.vieta). Apgrozījuma pieaugums salīdzinājumā pret 2005.gadu ir 28,62%.

Esam arī ierindojušies starp 30 lielākajām Latvijas būvniecības un ceļu būves kompānijām. Šogad tāpat kā pagājušajā gadā ieņemot 30.vietu. Starp lielākajiem būvmateriālu ražotājiem šogad esam sasnieguši 12.vietu nozarē.

Ielikts: 29.10.2007
Lasīt tālāk


 

Būvēsim jaunu dzīvojamo māju kvartālu "Siguldas Mājas"


Siguldā tiks būvēts jauns dzīvojamo māju kvartāls "Siguldas Mājas". Kvartāls atradīsies Dārza ielas, Jāņogu ielas, Kr.Barona ielas un Nurmižu ielas rajonā. Sākotnēji ir paredzēts izbūvēt divas daudzdzīvokļu mājas ar 52 dzīvokļiem un 6 privātmājas.

Ielikts: 12.09.2007
Lasīt tālāk


 

Būvējam jau trešo dzīvojamo māju Valmierā


Esam noslēguši līgumu ar SIA "B&S PARTNERI" par daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas izbūvi Valmierā, Āžkalna ielā 5.

Ielikts: 11.09.2007
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" piedalījās Siguldas novada uzņēmējsabiedrību ražojumu un sniegto pakalpojumu izstāde


7.-8.septembrī Siguldas kultūras namā jau otro gadu notika Siguldas novada uzņēmumu saražotās produkcijas un sniegto pakalpojumu izstāde. Izstādi organizēja Siguldas novada dome un Siguldas uzņēmēju klubs.

Ielikts: 10.09.2007
Lasīt tālāk


 

Mālpils profesionālās vidusskolas kokapstrādes darbnīcas remonta darbi


Esam uzsākuši remonta darbus Mālpils profesionālās vidusskolas kokapstrādes darbnīcās. Esošās darbnīcas telpas tiks izremontētas atbilstoši mūsdienu prasībām.

Ielikts: 07.09.2007
Lasīt tālāk


 

Būvēsim Siguldas dzeramā ūdens attīrīšanas iekārtas


AS „Siguldas Būvmeistars” jūnija beigās parakstīja kārtējo līgumu projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos” ietvaros ar SIA „Saltavots” par projekta „Dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu izbūve Siguldā”.

Ielikts: 27.07.2007
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" noslēdz līgumu ar SIA "Lielvārdes Remte" par NOTEKŪDEŅU ATTĪRĪŠANAS IEKĀRTU REKONSTRUKCIJU LIELVĀRDĒ projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos" ietvaros


Ar prieku paziņojam, ka Latvijas Republikas Vides ministrijas organizētajā atklātajā konkursā valsts iepirkuma vajadzībām "Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija Lielvārdē" par konkursa uzvarētāju ir atzīts pretendents AS "Siguldas Būvmeistars". 2007.gada 20.jūnijā svinīgi tika parakstīts līgums ar SIA "Lielvārdes Remte" par darbu izpildi.

Ielikts: 20.06.2007
Lasīt tālāk


 

Aktīvi darbojamies Siguldā, izbūvējot ūdensvada un kanalizācijas tīklus


Projekta gaitā tiek daļēji mainīti esošie maģistrāles kolektori uz lielākiem kolektoriem, lai labāk varētu nodrošināt jaunu patērētāju pieslēgšanos. Tiek izbūvētas arī pilnībā jaunas trases, un tādejādi tiek paplašināta udensapgādes un kanalizācijas sistēma Siguldas pilsētā un arvien jauni patērētāji tiek nodrošināti un ar iespēju pieslēgties pie centrālās kanalizācijas sistēmas.
Kopumā tiks izbūvēti 13,4 km jaunu cauruļvadu, no tiem 1,3 km būs jauni ūdensvadi un 12,1 km - kanalizācija, kā arī 5 jaunas sūkņu stacijas.

Ielikts: 14.06.2007
Lasīt tālāk