Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Būvēsim Siguldas dzeramā ūdens attīrīšanas iekārtas


AS „Siguldas Būvmeistars” jūnija beigās parakstīja kārtējo līgumu projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos” ietvaros ar SIA „Saltavots” par projekta „Dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu izbūve Siguldā”.

Ielikts: 27.07.2007
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" noslēdz līgumu ar SIA "Lielvārdes Remte" par NOTEKŪDEŅU ATTĪRĪŠANAS IEKĀRTU REKONSTRUKCIJU LIELVĀRDĒ projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos" ietvaros


Ar prieku paziņojam, ka Latvijas Republikas Vides ministrijas organizētajā atklātajā konkursā valsts iepirkuma vajadzībām "Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija Lielvārdē" par konkursa uzvarētāju ir atzīts pretendents AS "Siguldas Būvmeistars". 2007.gada 20.jūnijā svinīgi tika parakstīts līgums ar SIA "Lielvārdes Remte" par darbu izpildi.

Ielikts: 20.06.2007
Lasīt tālāk


 

Aktīvi darbojamies Siguldā, izbūvējot ūdensvada un kanalizācijas tīklus


Projekta gaitā tiek daļēji mainīti esošie maģistrāles kolektori uz lielākiem kolektoriem, lai labāk varētu nodrošināt jaunu patērētāju pieslēgšanos. Tiek izbūvētas arī pilnībā jaunas trases, un tādejādi tiek paplašināta udensapgādes un kanalizācijas sistēma Siguldas pilsētā un arvien jauni patērētāji tiek nodrošināti un ar iespēju pieslēgties pie centrālās kanalizācijas sistēmas.
Kopumā tiks izbūvēti 13,4 km jaunu cauruļvadu, no tiem 1,3 km būs jauni ūdensvadi un 12,1 km - kanalizācija, kā arī 5 jaunas sūkņu stacijas.

Ielikts: 14.06.2007
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" noslēdz līgumu ar SIA "Maiznīca Flora" par jaunu loģistikas un noliktavas ēkas būvniecību.


Pateicoties labai sadarbībai ar SIA "Maiznīca Flora" esam apņēmušies izbūvēt jaunu loģistikas un noliktavas ēku. Kopumā ir paredzēts izbūvēt 2400 kv.m. lielu platību.

Ielikts: 04.06.2007
Lasīt tālāk


 

Jauns Ramirent būvtehnikas nomas punkts Siguldā


AS „Siguldas Būvmeistars” un SIA „Ramirent” sadarbības rezultātā 14.martā oficiāli tika atvērts jauns RAMIRENT būvtehnikas nomas punkts Siguldā pie RBTC „Gāles Nams” Gāles ielā 23a.

Ielikts: 16.03.2007
Lasīt tālāk


 

Esam kļuvuši par pirmo oficiālo sponsoru projektā „Siguldai 800”


2006.gada nogalē AS „Siguldas Būvmeistars” valdes priekšsēdētājs Jānis Libkovskis un Siguldas novada dome, projekta "Siguldai 800" vadītāja Jolanta Borīte parakstīja pirmo projekta „Siguldai 800” sadarbības līgumu.

AS „Siguldas Būvmeistars” līguma ietvaros ziedos pašvaldībai 5000 latus Siguldas 800 gadu jubilejas svinību organizēšanai.

Dažādi pasākumi „Siguldai 800” ietvaros notiks visu gadu, taču svētku kulminācija ir paredzēta no 10.līdz 12.augustam.

Gaidīsim Jūs Siguldā!

Ielikts: 15.01.2007
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" noslēdz apjomīgu līgumu ar SIA "Saltavots" par kanalizācijas tīklu paplašināšanu un rekonstrukciju Siguldā


2006.gada 13.decembrī AS „Siguldas Būvmeistars” noslēdza apjomīgu līgumu ar SIA „Saltavots” par Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanu un rekonstrukciju Siguldā. Līgums ir noslēgts projekta ”Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos” ietvaros.

Projekta gaita tiks rekonstruēti jau esošie ūdensvada un kanalizācijas tīkli, kā arī izbūvēti jauni trīs Siguldas ielu rajonos – Kalna ielas rajonā, Atbrīvotāju ielas rajonā un Pulkveža Brieža ielas rajonā.

Projekta darbības laiks ir paredzēts no 20.12.2006 līdz 20.12.2007.

Ielikts: 15.12.2006
Lasīt tālāk


 

RBTC "Gāles nams" atver jaunās, paplašinātās telpas


2006.gada decembra mēnesī RBTC „Gāles nams” vēra vaļā jaunās paplašinātās veikala telpas. Tagad piedāvājam mūsu pircējiem vēl plašāku preču sortimentu. Īpaši esam paplašinājuši mēbeļu nodaļu. Plašā klāstā piedāvājam dīvānus, gultas, galdus, krēslus, kā arī dažāda veida virtuves iekārtās un citas mēbeles.

Ar decembra mēnesi saviem pircējiem piedāvājam arī sadzīves tehniku no tādiem ražotājiem kā Snaige, Esco un Fagor.

Kā īpašu jaunumu gribētos pieminēt bezmaksas rotaļu laukumu, kuru esam izveidojuši, lai mūsu mazajiem veikala apmeklētājiem veikalā pavadītais laiks būtu interesantāks. Bērnu laukums ir izvietots jaunajā mēbeļu daļā.

Ielikts: 13.12.2006
Lasīt tālāk