Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara jaunumi
Būvmeistara jaunumi

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara jaunumi


Izīrējam biroja telpas


AS "Siguldas Būvmeistars" izīrē biroja telpas 37,4kvm platībā Biznesa centrā Siguldā, Gāles ielā 27. Cena 150 EUR mēnesī plus komunālie pakalpojumi. Piekļuve telpām 24 h diennaktī. Fiziska apsardze. Ir pieejama bezmaksas auto stāvvieta, kā arī ir iespējams auto novietot slēgtā teritorijā. Sīkāka informācija pa tālruni 29266969.

Ielikts: 22.09.2016
Lasīt tālāk


 

Izīrējam ražošanas telpas


AS "Siguldas Būvmeistars" izīrē ražošanas/noliktavas telpas 254kvm platībā Lauku ielā 12a. Cena 500,00 EUR mēnesī plus komunālie pakalpojumi. Slēgta teritorija, piekļuve telpām 24 h diennaktī, visas komunikācijas. Ja nepieciešams pielāgosim telpas jūsu vajadzībām.

Ielikts: 22.09.2016
Lasīt tālāk


 

Dzīvojamo māju kvartālā „Siguldas Mājas” kārtējie Spāru svētki


22.jūlijā jaunajai dzīvokļu mājai dzīvojamo māju kvartālā „Siguldas Mājas” Dzērveņu ielā 8 tika svinēti Spāru svētki.

Šī ir astotā daudzdzīvokļu māja kvartālā „Siguldas Mājas”. Mājai ir četri stāvi un tajā būs 16 trīsistabu dzīvokļi. Drīzumā tiks klāts jumts, pēc tam sekos logu un durvju likšana, komunikāciju ievilkšana un citi iekšējie darbi. Māju plānots nodot ekspluatācijā šī gada novembrī.

Arī šajā mājā piedāvājam mūsu klientiem nopirkt vai izīrēt jaunus dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari. Katram dzīvoklim ir palīgtelpa pagrabā un auto stāvvieta.

Sīkāka informācija mājas lapā www.siguldasmajas.lv.

Ielikts: 25.07.2016
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" saņem Ģimenei draudzīga komersanta statusu


Esam saņēmuši Ģimenei draudzīga komersanta statusu, ko, izvērtējot uzņēmumus, ar nolūku veicināt ģimenisko vērtību nostiprināšanos sabiedrībā un uzlabotu ģimeņu dzīves un darba vidi, jau vairākus gadus piešķir Labklājības ministrija.

Ielikts: 10.06.2016
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" 2015.gada bilance un peļņas - zaudējumu aprēķins


AS "Siguldas Būvmeistars" 2015.gada bilance un peļņas - zaudējumu aprēķins 2015.g. bilance

Ielikts: 05.05.2016
Lasīt tālāk


 

AS “Siguldas Būvmeistars” ieguva divus atzinības rakstus būvniecības objektu skatē “Gada labākā būve Latvijā 2015”


Šogad divi no trīs pieteiktajiem objektiem tika skates finālā. Finālā mūsu būvdarbu vadītāji kopā ar uzņēmuma un pasūtītāja pārstāvjiem prezentēja objektus žūrijai.
Mārtiņš Pošeika prezentēja objektu “Dabas tūrisma infrastruktūras būvdarbi Gaujas nacionālajā parkā un dabas liegumā „Mežmuižas avoti” nominācijā “Ainava”.
Jānis Keiselis prezentēja objektu “Tilžas internātpamatskolas vienkāršotā renovācija energoefektivitātes paaugstināšanai” nominācijā “Atjaunošana”.
Par abiem objektiem saņēmām žūrijas atzinības diplomus.
Sakām mīļu paldies gan pasūtītājiem, gan visiem iesaistītājiem darbiniekiem un sadarbības partneriem par veiksmīgu projektu realizāciju.

Ielikts: 18.03.2016
Lasīt tālāk


 

Paziņojums par kārtējo akcionāru sapulci


Akciju sabiedrības „Siguldas Būvmeistars” valde paziņo, ka 2016.gada 29.aprīlī plkst. 17.00 Siguldā, Gāles ielā 27 AS „Siguldas Būvmeistars” birojā 2.stāvā notiks kārtējā akcionāru sapulce.

Ielikts: 18.03.2016
Lasīt tālāk


 

Esam ieguvuši FSC sertifikātu


Attīstoties mūsu jaunajai uzņēmējdarbības nozarei – kamīnmalkas ražošanai, pieņēmām lēmumu sertificēt mūsu ražotni atbilstoši FSC standartam, tādējādi veicinot videi draudzīgu un ilgtspējīgu meža resursu apsaimniekošanu.

Ielikts: 08.03.2016
Lasīt tālāk