Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmeistara nodotie objekti
Būvmeistara nodotie objekti

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Aktualitātes >> Būvmeistara nodotie objekti


Esam nodevuši ekspluatācijā jaunu daudzdzīvokļu māju Siguldas Māju kvartālā


Esam uzbūvējuši un nodevuši ekspluatācijā jau 10 daudzdzīvokļu māju mūsu Siguldas Māju kvartālā. Pavisam kopā mājā ir 16 skaisti un labiekārtoti trīsistabu dzīvokļi. Paldies mūsu darbiniekiem un visiem sadarbības partneriem par veiksmīgu darbu.

Ielikts: 30.11.2019
Skatīt bildes


 

AS "Siguldas Būvmeistars" sadarbojoties ar SIA "KOKAPSTRĀDE 98 HOUSES" ir radījusi Siguldā vēl nebijušu projektu - piecu dzīvokļu koka paneļu māju


Kopīgiem spēkiem esam radījuši jaunu unikālu un interesantu projektu - piecu koka paneļu dzīvokļu māju. Kopējā viena dzīvokļa dzīvojamā platība ir 86m2. Katram dzīvoklim ir terase, savs siltummezgls, divas autostāvvietas. Projekts ir unikāls ar to, ka tas ir pilnībā radīts Siguldā, sadarbojoties vietējiem uzņēmumiem.

Ielikts: 15.11.2019
Skatīt bildes


 

2017.gada 28.decembrī nodevām ekspluatācijā objektu “Jāņa Poruka ielas pārbūve ar lietus ūdens kanalizācijas sistēmas un lietus ūdens attīrīšanas iekārtu izbūvi”


Ar šī objekta nodošanu ir pabeigta Siguldas pilsētas lietus kanalizācijas sistēmas pārbūves 1.kārta. Projekta ietvaros tika izbūvēta lietus kanalizācija pa J.Poruka ielu, ierīkots bruģēts ielas segums un labiekārtotas gājēju pārejas. Bez tam izbūvēta sūkņu stacija, spiedvads līdz L.Paegles ielai un lietus ūdens attīrīšanas ietaises ar jaudu 200 l/s. Sadabībā ar SIA “BT Būve” lietus ūdens kolektors no attīrīšanas ietaisēm līdz Gaujai tika izbūvēts ar beztranšejas metodi pa nogāzi 264m garumā. Atzīmējams, ka pirmo reizi Latvijā cauruļvada izbūvē lietota horizontāli virzīta urbšanas metode pie tik lielas augstumu starpības (~80m), un šai ziņā tas ir 2.rezultāts Eiropā.

Ielikts: 05.01.2018
Skatīt bildes


 

Pabeigti darbi objektā "Dabas takas izveide gar Zvanu klintīm un Spoguļklintīm, Cēsīs, Cēsu novadā"


Esam nodevuši ekspluatācijā objektu "Dabas takas izveide gar Zvanu klintīm un Spoguļklintīm, Cēsīs, Cēsu novadā", kas tapis projekta "Dabas infrastruktūras atjaunošana Gaujas nacionālajā parkā, Cēsu un Pārgaujas novados". Izbūvēta taka Zvanu klints apskatei, kas ir 357 metrus gara, kā arī taka ar kāpnēm un skatu platformām virs Spoguļklints, kas ir 400 metrus gara. Jaunie taku posti ar skatu platformām ļaus aplūkot Gaujas senleju no vēl neredzētiem skatu punktiem.

Ielikts: 03.01.2018
Skatīt bildes


 

Siguldas Māju kvartālā tapusi jau devītā daudzdzīvokļu māja


2017.gada 23.novembrī svinīgi nodevām ekspluatācijā devīto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Siguldas Māju kvartālā – Dzērveņu ielā 6. Ēkā ir 16 trīsistabu dzīvokļi ar iekšējo apdari, aprīkotām vannas istabām, virtuves mēbeles ar modernu virtuves tehniku un iespēja kontrolēt savā dzīvoklī apkuri. Katram dzīvoklim plaša noliktavas telpa pagrabā un marķēta vieta auto stāvvietā.Par veiksmīgu projekta realizāciju pateicamies mūsu būvdarbu vadītājam Ivo Rohtlam, kā arī visiem darbiniekiem un apakšuzņēmējiem, kas piedalījās mājas tapšanā. Īpaši jāpateicas mājas projektētājai arhitektei Ilzei Kalvelei par mājas veiksmīgo arhitektonisko un vizuālo risinājumu.

Ielikts: 15.12.2017
Skatīt bildes


 

Esam nodevuši ekspluatācijā jau astoto daudzdzīvokļu māju kvartālā "Siguldas Mājas"


2016.gada 24.novembrī nodevām ekspluatācijā 8. daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Siguldas Māju kvartālā – Dzērveņu ielā 8. Ēkā ir 16 trīsistabu dzīvokļi ar iekšējo apdari, aprīkotām vannas istabām, virtuves mēbeles ar modernu virtuves tehniku un iespēja kontrolēt savā dzīvoklī apkuri. Katram dzīvoklim plaša noliktavas telpa pagrabā un marķēta vieta auto stāvvietā. Šis projekts, tāpat kā ēka Satezeles ielā 5A vizuāli un pēc plānojuma atšķiras no iepriekšējiem, ir ieviestas arī tehnoloģiskas inovācijas. Māja ir energoefektīvāka par iepriekšējām, tai ir trīsslāņu logu paketes, biezāki logu un balkonu durvju rāmji ar lielāku skaņas un siltumizolācijas koeficientu. Starpsienas starp dzīvokļiem līdzīgi kā iepriekšējās mājās būvētas tikai no dzelzsbetona un vieglbetona, lai pastiprinātu skaņas izolāciju, mājai ir modernizēta rekuperācijas sistēma un citi uzlabojumi. Siltuma un ūdens skaitītāju rādījumus var nolasīt on-line režīmā. Par veiksmīgu projekta realizāciju pateicamies mūsu būvdarbu vadītājam Ivo Rohtlam, kā arī visiem darbiniekiem, kas piedalījās mājas tapšanā. Īpaši jāpateicas mājas projektētājai arhitektei Ilzei Kalvelei par mājas veiksmīgo arhitektonisko un vizuālo risinājumu. Paldies RBTC “Gāles Nams” par veiksmīgu sadarbību. Paldies par darbu mūsu apakšuzņēmējiem SIA „TTETRA”, SIA „Sanibūve”, SIA „Wesemann”, SIA „LRP”, SIA „Ripo fabrika”, SIA „Malahīts 7”, SIA „Amberland”, u.c.

Ielikts: 27.12.2016
Skatīt bildes


 

Esam nodevuši ekspluatācijā objektu “Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas internāta renovācija”


2016.gada 12.janvārī nodevām ekspluatācijā objektu “Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas internāta renovācija”. Projekta ietvaros tika veikta fasādes renovācija, logu nomaiņa, iekšējas apdares darbi, komunikāciju pārbūve, kā arī jumta nomaiņa, pārbūvēti ārējie tīkli un veikta labiekārtošana. Sakām lielu paldies būvdarbu vadītājam Jānim Keiselim un apakšuzņēmējam SIA "AA koks" par ieguldīto darbu!

Ielikts: 14.01.2016
Skatīt bildes


 

Esam nodevuši ekspluatācijā septīto daudzdzīvokļu māju kvartālā "Siguldas Mājas"


2015.gada 17.decembrī nodevām ekspluatācijā 7. daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Siguldas Māju kvartālā – Satezeles ielā 5A. Ēkā ir 16 trīsistabu dzīvokļi ar iekšējo apdari, aprīkotām vannas istabām, virtuves mēbeles ar modernu virtuves tehniku un iespēja kontrolēt savā dzīvoklī apkuri. Katram dzīvoklim plaša noliktavas telpa pagrabā un marķēta vieta auto stāvvietā . Šis projekts vizuāli un pēc plānojuma atšķiras no iepriekšējiem, ir ieviestas arī tehnoloģiskas inovācijas. Māja ir energoefektīvāka par iepriekšējām, tai ir trīsslāņu logu paketes, biezāki logu un balkonu durvju rāmji ar lielāku skaņas un siltumizolācijas koeficientu. Starpsienas starp dzīvokļiem līdzīgi kā iepriekšējās mājās būvētas tikai no dzelzsbetona un vieglbetona, lai pastiprinātu skaņas izolāciju, mājai ir modernizēta rekuperācijas sistēma un citi uzlabojumi. Siltuma un ūdens skaitītāju rādījumus var nolasīt on-line režīmā. Ēkas gatavību ekspluatācijai un augsto kvalitāti atzinīgi novērtēja Siguldas būvvaldes vadībā pieņemšanas komisija un mūsu uzņēmuma vadība. SIA “Wesemann” pārstāvji atzina, ka mājas siltummezgls ir ļoti mūsdienīgs. Par veiksmīgu projekta realizāciju pateicamies mūsu būvdarbu vadītājam Ivo Rohtlam, kā arī visiem darbiniekiem, kas piedalījās mājas tapšanā. Īpaši jāpateicas mājas projektētājai arhitektei Ilzei Kalvelei par mājas veiksmīgo arhitektonisko un vizuālo risinājumu. Paldies RBTC “Gāles Nams” par veiksmīgu sadarbību. Paldies par darbu mūsu apakšuzņēmējiem SIA „TTETRA”, SIA „Sanibūve”, SIA „Wesemann”, SIA „LRP”, SIA „Ripo fabrika”, SIA „Malahīts 7”, SIA „Amberland”, u.c.

Ielikts: 18.12.2015
Skatīt bildes