Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Info par būvniecību
Info par būvniecību

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Būvniecība >> Info par būvniecību


AS "Siguldas Būvmeistars" ir viena no pieredzējušākajām Latvijas būvfirmām, kas īpaši specializējusies ekoloģisko inženierbūvju celtniecībā. Starptautiski finansētajos vides projektos AS "Siguldas Būvmeistars" kā partneris startē līdzās starptautiski atzītām Rietumvalstu kompānijām. Gandrīz visos Latvijas novados ir pilsētas, kur dzeramā ūdens vai kanalizācijas attīrīšanas ietaišu būvniecībā piedalījušies AS "Siguldas Būvmeistars" speciālisti.

Pēdējos gadus aktīvi darbojamies arī dzīvojamo ēku būvniecībā – mūsu kvartālā “Siguldas Mājas” ir tapušas jau 8 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas.

Jau kopš 2000.gada uzņēmums strādā pēc starptautiski atzīta vadības sistēmas standarta ISO. Bijām vieni no pirmajiem Latvijas būvniecības uzņēmumiem, kuri sertificēja uzņēmumā Kvalitātes vadības sistēmu ISO 9002:1994. Laika gaitā standarts ir mainījies un mainījies ir arī uzņēmums. 2009.gadā novembrī nolēmām, ka vēlamies uzņēmumā izveidot un ieviest integrēto Uzņēmuma vadības sistēmu, kur līdzās Kvalitātes vadības sistēmai ISO 9001 darbojas arī Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēmu OHSAS 18001 un Vides pārvaldības sistēmu ISO 14001.

Kopš 2017.gada 14.marta mūsu Vides pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 14001:2015 standartam un papildināta ar nepārtrauktu enerģijas patēriņa izvērtēšanas procesu atbilstoši Ministru kabineta 2016.gada 26.jūlija noteikumiem Nr. 487 “Uzņēmumu energoaudita noteikumi”.

Celtniecības montāžas darbu apjomi (milj.EUR)