Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Būvmateriālu ražošana karjeros
Būvmateriālu ražošana karjeros

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Būvmateriālu ražošana karjeros >> Būvmateriālu ražošana karjeros


AS „Siguldas Būvmeistars” ir viens no līderiem ceļu būvei un celtniecības materiālu ražošanai paredzēto dolomītu šķembu ražošanā Latvijā. Kopumā uzņēmums nodrošina aptuveni trešo daļu Latvijas dolomīta tirgus, ražojot dažādu frakciju šķembas. Kopējie izpētītā dolomīta krājumi atradnē pārsniedz 10 miljonus kubikmetru.

Uzņēmuma saražotās dolomīta šķembas, granti un smilti izmanto vairāk nekā 100 Latvijas ceļu būves, būvmateriālu ražotāju un būvniecības uzņēmumu.

Saražoto būvmateriālu kvalitāti apliecina Latvijas Zinātņu akadēmijas sertifikācijas centra izdotie Ražotāja produkcijas kontroles un Produkta atbilstības sertifikāti, kā arī ISO 9001:2009 Kvalitātes pārvaldības sistēmas, OHSAS 18001:2007 Arodveselības ar darba drošuma pārvaldības sistēmas un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēmas sertifikāti. Kopš 2017.gada 14.marta mūsu Vides pārvaldības sistēma ir papildināta ar nepārtrauktu enerģijas patēriņa izvērtēšanas procesu atbilstoši Ministru kabineta 2016.gada 26.jūlija noteikumiem Nr. 487 “Uzņēmumu energoaudita noteikumi”.

Lai nodrošinātu regulāru produkcijas kvalitātes kontroli, mūsu uzņēmumā ir izveidota laboratorija, kurā sertificētā produkcija regulāri tiek testēta un pārbaudīta.

Iegūtais dolomīts blīvā veidā, m3

Apgrozījums (milj.EUR)