Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

Aktualitātes
Aktualitātes

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC "Gāles Nams" >> AktualitātesKļūsti par AS "Siguldas Būvmeistars" sadarbības partneri, noformējot RBTC "Gāles Nams" klientu karti


Noformējot RBTC "Gāles Nams" klientu karti, Tev tiks nodrošinātas sekojošas priekšrocības, kas atrisinās virkni jautājumu Tavā vietā:
- Iespēja iegādāties preces ar atlaidi;
- Individuāla pieeja katram pasūtījumam;
- Bezmaksas materiālu piegāde Siguldā pirkumam virs 150 eur;
- Kā arī daudz citu priekšrocību.

Nāc un noformē savu klienta karti arī Tu!

Tiksimies Gāles Namā!

Ielikts: 03.12.2012
Lasīt tālāk


 

RBTC "Gāles Nams" Dāvanu karte - lieliska dāvana, kas sniedz izvēles brīvību


Lai iepriecinātu un radītu patīkamākus mirkļus viens otram un, lai dāvināšanas prieks kļūtu daudzveidīgāks - iegādājies DĀVANU KARTI.

Dāvanu karte paredzēta ne tikai sev un tuviem cilvēkiem, bet arī uzņēmumiem, kas vēlas dāvināt saviem darbiniekiem noderīgas, praktiskas dāvanas, kas noder jebkurai dzīves situācijai.

Dāvanu kartei ir noteikti astoņi nomināli (vērtības):
5,10,15,20, 25, 30, 50 un 100 LVL.

Tiksimies Gāles Namā, lai iepirktos ar prieku!

Ielikts: 03.12.2012
Lasīt tālāk


 

RBTC „Gāles Nams” kolektīva brauciens ar prāmi uz Stokholmu


Draudzīgais Gāles Nama kolektīvs šogad valsts svētkus sagaidīja kopā, izbaudot jauku atpūtas braucienu ar prāmi uz Stokholmu.

Gāles Nama darbinieki šogad bija labi pastrādājuši un pēc kārtīga darba pienākas arī pelnīta atpūta, tāpēc tika nolemts doties šajā kopīgajā braucienā.

Ielikts: 23.11.2012
Lasīt tālāk


 

AS "Siguldas Būvmeistars" RBTC "Gāles Nams" piedalās ES līdzfinansētās apmācībās


Īstenoto apmācību mērķis ir panākt būtisku produktivitātes līmeņa paaugstināšanu Latvijas uzņēmumos.

Pateicoties Eiropas Sociālā fonda atbalstam, ir iespēja apgūt Latvijas un ārvalstu treneru kursus, paaugstinot kvalifikāciju un apgūstot jaunas prasmes un zināšanas veiksmīgākai uzņēmējdarbībai.

Ielikts: 02.11.2012
Lasīt tālāk


 

Esam nodefinējuši RBTC "Gāles Nams" vērtības un politiku


AS „Siguldas Būvmeistars” RBTC „Gāles Nams” ir audzis,pateicoties vērtībām un principiem, kas veidojušies sadarbībā ar Jums, mūsu klientiem, sadarbības partneriem,darbiniekiem. Mēs cenšamies sekot līdzi tam,lai šīs vērtības un principi pastāvētu un tiktu ievērotas arī uzņēmuma ikdienas darbā,jo tieši tas veido mūsu uzņēmuma tēlu. Mums ir svarīgi, kā uzņēmumā jūtas katrs no darbiniekiem, un kāda ir mūsu komandas sadarbība ar klientu. Jebkurā jomā un visos līmeņos mēs ievērojam godīguma, atklātības, uzticības, ētikas un taisnīguma principus,jo, mūsuprāt, tās ir pamatvērtības,kas ir veiksmīgas sadarbības pamatā un kas ļauj uzņēmumam pilnveidoties un augt.

Mūsu vīzija: Būt līderim reģionā, nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.

Misija: Sasniegt augstu klientu apmierinātības līmeni.

Mērķis: Efektīvi nodrošināt klientu vajadzību izpildi.

Ielikts: 31.08.2012
Lasīt tālāk


 

15.jūnijā RBTC" Gāles Nams" svinēja savu 10.gadu jubileju


2002.gada 15.jūnijā tika atklāts Reģionālais būvmateriālu centrs „Gāles nams”.
Atceroties vēsturi un atzīmējot šodienu, stāsta AS „Siguldas Būvmeistars” tirdzniecības direktors Jānis Odziņš:
„Pati būvmateriālu tirdzniecības centra koncepcija tika noskatīta Skandināvijā, kas mūs iedrošināja šādu centru celt, jo tuvākā apkārtnē tādu nebija. Tā kā „Raibais suns” jau bija uzcelts, kura celtniecībā arī piedalījāmies, un zinot, ka uz pārtikas veikalu cilvēki vienmēr nāks, riskējām un nolēmām blakus celt būvmateriālu veikalu, kas arī attaisnojās. Protams, ka kredīts bija vajadzīgs. Jāatzīst, šobrīd Valsts prezidents Andris Bērziņš, tajā laikā būdams Unibankas prezidents, pārliecināja skandināvus, ka šādus kredītus var izsniegt arī ārpus Rīgas, jo skandināviem likās, ka citur, izņemot Rīgu, nekas nenotiek.

Ielikts: 27.06.2012
Lasīt tālāk


 

Noslēgusies kampaņa "Uzslavē Labu Servisu"


Veiksmīgi ir noslēgusies kampaņa "Uzslavē Labu Servisu".

AS "Siguldas Būvmeistars" šogad šajā kampaņā piedalījās pirmo reizi, taču esam ļoti apmierināti un gandarīti ar sasniegto rezultātu.

Kampaņas noslēgumā esam saņēmuši apkopojumu par mūsu klientu novērtējumu un atsauksmēm.

Mēs centīsimies arī turpmāk rūpēties par mūsu klientiem un sadarbības partneriem, piedāvājot arvien labāku klientu apkalpošanas servisu.

Mūsu klientu viedoklis mums ir ļoti svarīgs!
Paldies visiem, kuri piedalījās kampaņā un mūs uzslavēja!

Ielikts: 20.04.2012
Lasīt tālāk


 

"Gāles Nams" piedalās kampaņā "Uzslavē labu servisu"


AS „Siguldas Būvmeistars” reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs "Gāles Nams" piedalās kampaņā „Uzslavē labu servisu”, ko īsteno LABSSERVIS.LV.
Aicinām visus mūsu darbiniekus, klientus un sadarbības partnerus piedalīties šajā akcijā, aizpildot uzslavas anketas, kuras var saņemt un aizpildīt RBTC „Gāles Nams” Siguldā, Gāles ielā 23a. Vai arī zvanot uz 1188, vai apmeklējot mājas lapu www.labsserviss.lv.

Ielikts: 09.03.2012
Lasīt tālāk