Aktualitātes
Būvniecība
Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC
Būvmateriālu ražošana karjeros
Autotransporta pakalpojumi
 
Meklēšana

AS “Siguldas Būvmeistars” Ilgtspējas indeksa novērtēšanā ir ieguvis sudraba kategorijas novērtējumu.

AS "Siguldas Būvmeistars" savu darbību ir sertificējis atbilstoši starptautiski zināmiem standartiem - ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēma, OHSAS 18001:2007 Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēma un ISO 14001:2015 Vides pārvaldības sistēma.

RBTC "Gāles Nams"
RBTC "Gāles Nams"

 

LAT

RUS

ENG

 

Sākums >> Būvmateriālu tirdzniecība - RBTC "Gāles Nams" >> RBTC "Gāles Nams"


Būvmateriālu un mēbeļu tirdzniecība -
RBTC „Gāles Nams”

AS „Siguldas Būvmeistars” 1994. gadā izveidoja būvmateriālu tirdzniecības struktūrvienību, kas ienāca tirgū kā jauns būvmateriālu tirdzniecības punkts Siguldā un tās apkaimē ar mērķtiecīgiem plāniem nākotnē. Vairāk kā 20 gadu laikā AS „Siguldas Būvmeistars” ir sekmīgi darbojies, attīstot šo nozari.

Reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs (RBTC) „Gāles nams” atklāts 2002.gadā, sadarbojoties ar AS „Rautakesko”. Šobrīd tas jau ir viens no lielākajiem būvmateriālu, mēbeļu, mājsaimniecības un agropreču veikaliem Vidzemes reģionā.

RBTC „Gāles nams” klienti ir uzņēmēji, zemnieki un privātpersonas gan no Siguldas, gan no visa Vidzemes reģiona.

Klientiem tiek nodrošināta preču piegāde un uzstādīšana mājās vai objektā, kā arī būvmateriālu komplektēšana pēc pasūtījuma. RBTC „Gāles nams” regulāri tiek organizēti apmācības semināri klientiem par jaunāko materiālu pielietošanu.

Sekojot augošajam pieprasījumam, 2005.gada vasarā veikala telpas tika paplašinātas līdz 4000 m2. Tā kā veikala apgrozījums turpināja palielināties un auga arī vajadzība pēc jauna sortimenta, tad 2006.gadā vasarā tika uzsākta RBTC „Gāles nams” III kārtas paplašināšana un jau decembra mēnesī atvērām veikalu jaunās, paplašinātās telpās. Kopējā veikala platība tagad sasniedz jau 5200 m2.

Sadarbojoties ar SIA „Ramirent” pie „Gāles nama” esam atvēruši specializēto būvtehnikas nomas punktu, kas dod iespēju piedāvāt klientiem kvalitatīvāku servisu, iegādājoties būvmateriālus un noīrējot nepieciešamo būvtehniku vienuviet.

Ir padomāts arī par mūsu veikala mazajiem apmeklētājiem – viņiem ir izveidots bezmaksas rotaļu laukums, kas izvietots mēbeļu nodaļā.

Savukārt Gāles Namā vecākiem ir iespējams iegādāties preces mazuļiem - gan dažādas rotaļlietas, gan arī bērnu ratiņus, auto sēdeklīšus un mēbeles.

Tirdzniecības nozares 2017.gada apgrozījums bija 3.89 milj.EUR.

RBTC “Gāles nams” atrodas nepārtrauktu pārmaiņu virpulī. Veikala nodaļas tiek pārkārtotas un preces plauktos izvietotas tā, lai tās klientiem būtu pārskatāmākas.
Jaunu izskatu ieguvusi sadzīves tehnikas nodaļa, tagad lielā sadzīves tehnika izvietota vienuviet.
Pēdējās nedēļās notikusi arī santehnikas nodaļas pārkārtošana.

Veikalā ir pieejamas arī akcijas preces. Katru mēnesi akcijas preču piedāvājums mainās. Par akcijas cenu iespējams iegādāties attiecīgajā sezonā aktuālās preces.

Apgrozījums milj.EUR